MMA PLNajnowszeClout MMAProblemy przed Clout 2 po ogłoszeniu walki Mamy Magicala! Jest decyzja Płockiej Areny

Problemy przed Clout 2 po ogłoszeniu walki Mamy Magicala! Jest decyzja Płockiej Areny

Problemy, problemy, problemy… takie też powstały przed galą Clout MMA 2, która w sobotę odbędzie się w Płocku. Zaczęło się od zmian w karcie walk. Już czwarty raz odwołana jest walka w Polsce legendarnego Jerome Le Bannera, który miał zmierzyć się z Dawidem Załęckim. ”Crazy” ostatecznie stanie przed jeszcze cięższym wyzwaniem, bowiem jego rywalem będzie Tomasz Sarara.

Clout

Wypadła także walka ”Holaka” z ”Japczanem” z powodu urazu pierwszego wspomnianego freak fightera. W zamian organizacja na drugiej konferencji ogłosiła nowe zestawienie, które wzbudziło mnóstwo kontrowersji i komentarzy. Starcie Mamy Magicala z byłą dziewczyną syna – ”Nikitą”.

W main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Duże problemy Clout MMA!

Były problemy przed pierwszą edycją i w trakcie gali, a teraz jest podobnie. Aktywistka Marianna Schreiber wysłała podanie do prezydenta Płocka natychmiastowe zerwanie umowy z organizacją Clout MMA na wynajem hali.

W związku z niebezpieczną dla zdrowia starszej, schorowanej kobiety (MAŁGORZATY MAGICAL) walką, która ma się odbyć w te sobotę w Płocku pod auspicjami federacji @cloutmma WYSYŁAM PISMO DO PREZYDENTA PŁOCKA @prezydentplocka dotyczące zerwania umowy z tą federacją na wynajem hali, której właścicielem jest MIASTO. Stop promocji patologii. Oszczędźcie zdrowie i życie tej schorowanej kobiety. Panie Prezydencie, jeżeli tej kobiecie coś się stanie – kto będzie za to odpowiadał?

STOP walce Gochy Magical z Nikitą. Panie Prezydencie @prezydentplocka prośba o pilne rozpatrzenie. Czekam na odpowiedź. Proszę, zatrzymajmy tę walkę @cloutmma !

Panie Sławomirze Peszko, wielka szkoda, że Pan jako były reprezentant Polski w piłce nożnej, zaangażował się w coś takiego. Panie Prezydencie @prezydentplocka czekam na reakcję. PS po mojej interwencji -> nie mogę oznaczać na X federacji CLOUT MMA

Właśnie kontaktował się ze mną „Zespół Medialny” Pana Prezydenta Płocka w sprawie mojego pisma o wypowiedzenie umowy najmu miejskiej hali na patologiczną walkę @cloutmma Obiecano, że odpowiedź odstanę lada moment.

Głos zabrało także Biuro Prasowe Orlen.

ORLEN nie jest sponsorem tego wydarzenia i nigdy nie wspierał podobnych inicjatyw. Nie jesteśmy jednak właścicielem obiektu, na którym ma odbyć się wspomniane wydarzenie i nie mamy wpływu na kalendarz imprez, za których organizację odpowiada Urząd Miasta Płock i administrator obiektu, miejska spółka MOSiR. Tym nie mniej skontaktujemy się zarówno z właścicielem jak i administratorem, żeby wyjaśnić sytuację i przekazać naszą dezaprobatę dla organizacji podobnych wydarzeń w lokalizacji, w której ORLEN jest sponsorem tytularnym.

Proszę o podanie dalej. Koniec tej patologii. Droga @eFortunapl , czy uważacie, że promowanie patologii, alkoholików, zachowań przestępczych jest w porządku? Jesteście Partnerem tej imprezy. @GrupaORLEN – impreza odbywa się w Płocku na “Orlen Płock Arena”. Czy chcecie być kojarzeni z tymi wartościami? To jest DNA Waszej firmy? “Patostreamer Daniel “Magical” Zwierzyński zyskał obserwujących dzięki pijackim transmisjom na Youtube, w czasie których wyzywał i bił matkę i jej konkubenta, a w pijackim szale dewastował mieszkanie. Potem został skazany za popieranie nożownika, który zamordował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza” – czytam na sport/pl Teraz – Małgorzata Zwierzyniecka, czyli matka Daniela, kobieta, która już została skazana, będzie walczyć na Clout MMA. Nie wspominam nawet o innych osobach, które zyskują popularność na bójkach, wulgaryzmach, promowaniu tego typu zachowań na social mediach, wyzywaniu służb. Clout dociera do wielu młodych ludzi, młodych dorosłych. To jest to, co chcemy promować? To jest sport? Czy #pandoragate niczego jeszcze nikogo nie nauczyła? Motus Hulajnogi. Firma, która komunikuje do najmłodszych. “Jestem Strusiem i prędkość to moje drugie imię, ale najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo. Będę przypominał Ci o zakładaniu kasku i przepisach”. Przepisy i prawo, mówicie? Dołączam się do @WypartowiczBa i @DominikSerwacki

Mamy też decyzje Płockiej Areny oraz prezydenta – Andrzeja Nowakowskiego.

Gala Clout MMA 2 jest komercyjnym przedsięwzięciem, nie mającym na celu promocji ani miasta, ani obiektu, w którym się odbywa. Spółka MOSiR Płock na komercyjnych warunkach wynajmuje obiekt ORLEN ARENA – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o . Tak jak dzieje się to w przypadku wielu innych wydarzeń, w tym innych gal sportów walki. Nie zajmujemy się promocją ani cenzurowaniem żadnego z tych wydarzeń, ani merytoryczną oceną jakości imprezy, o ile nie przekracza ona przepisów prawa.

Gala Clout MMA 2 jest komercyjnym przedsięwzięciem, nie mającym na celu promocji ani miasta, ani obiektu, w którym się…

Posted by Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp z o.o. on Friday, October 27, 2023

Rozumiem, że jakieś wydarzenie ma odbyć się w sobotę w ORLEN Arenie. Rzeczywiście, firma podpisała ze spółką miejską, z MOSiR-em umowę na wynajęcie ORLEN Areny. Jest to normalnie funkcjonująca firma. Dzisiaj nie będę wypowiadał się na temat tego, co dopiero będzie w sobotę. Za to odpowiedzialność biorą organizatorzy i mam nadzieję, że do tych gorszących scen nie będzie dochodziło. Wywoływanie w tym momencie tego tematu nie ma żadnego związku z tym, o czym rozmawiamy na sesji – napisano na stronie wprost.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis