MMA PLArchiwumBez kategoriiProblemy Promotorów Yamma Pit Fighting !

Problemy Promotorów Yamma Pit Fighting !

OCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

MMA.pl największym portalem

Jak wiemy, pojedynkiem wieczoru na gali Yamma 11 kwietnia miała być walka: Gary Goodridge (23-15-1) vs Eric “Butterbean” Esch (10-5-1).
Niestety do tego pojedynku nie dojdzie – zapowiedziała Komisja Stanowa New Jersey. Powodem, jest KO jakie zaliczył Big Daddy w Korei. Mu Bae Choi nokautując “tatuśka”, pozbawił go nie tylko wygranej ale i możliwości startu na Yamma w najbliższy weekend.
To nie koniec kłopotów promotorów. Ta sama Komisja Stanowa zapowiedziała, że nie dopuści do walki Marka Kerr`a, który zastąpić ma kontuzjowanego Don Frye`a w walce z Traktarovem. Powodem nie dopuszczenia Kerr`a do walki, ma być zawieszenie, które go nadal obowiązuje, a zostało nadane przez Komisję Stanową Connecticut.
Tak więc wygląda na to, że dwie główne walki wieczoru nie dojdą do skutku. Przypomnimy, że poza dwoma wspomnianymi walkami, ma odbyć się ośmioosobowy turniej w wadze ciężkiej z udziałem :
George Bush, Alexey Oleynik, Sherman Pendergarst, Marcelo Pereira, Ricco Rodrigiez, Tony Sylvester, Chris Tuscherer i Travis Wiuff.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis