MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Prime Time Wrestling: można już kupować bilety VIP na polskie WWE!

Prime Time Wrestling: można już kupować bilety VIP na polskie WWE!

Zaczyna się! Można już kupować bilety VIP na polskie WWE, które będzie nosiło nazwę Prime Time Wrestling. Imprezę zorganizuje znany z prowadzenia gal freakowych – Arkadiusz “Pan Pawłowski”.

Prime Time Wrestling

Pierwsza gala pro wrestlingu w Polsce odbędzie się już 9 października w Chorzowie. W sieci pojawił się plakat promujący to wydarzenie.

Prime Time Wrestling: można już kupować bilety VIP na polskie WWE!

Na gali PTW będziemy mogli obejrzeć kilka twarzy znanych z występów w MMA. W Chorzowie zapowiedziane są występy m.in. Pawła “Trybsona” Trybały i Szymona “Taxi Złotówa” Września.

Oprócz wspomnianej dwójki zaanonsowani zawodnicy to m.in. Jonny Storm, Nano Lopez, Jacob Crane czy Syriusz Dziedzic.

PTW tak zapowiada swoją nadchodzącą imprezę:

“9 października. Zapamiętajcie tę datę, ponieważ jest to oficjalny start rewolucji jaką wprowadza Prime Time Wrestling! Pro wrestling to szalenie ekscytująca dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki, widowisko angażujące publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą boje Waszej uciesze! Pro wrestling to też interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji – przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole! Szalone akrobacje, potężne rzuty, nieprzewidywalne zwroty akcji, a do tego plejada gwiazd znanych nie tylko z polskich aren, ale i najlepszych federacji na świecie. Na co jeszcze czekasz? Kup bilet i dołącz do rewolucji!”

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis