MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: Ztrolowany wraca do klatki, aby zmierzyć się z… 170 kilogramowym Hecmanem!

Prime Show MMA: Ztrolowany wraca do klatki, aby zmierzyć się z… 170 kilogramowym Hecmanem!

Następne ogłoszenie! Sebastian ”Strolowany” Nowak podczas Prime Show MMA zmierzy się z Jakubem ”Hecmanem” Rygielem.

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

W karcie zobaczymy również starcie Dawida ”Ambro” Ambroziaka z Adrianem Ciosem. Wczoraj został ogłoszony udział Mateusza Murańskiego, a we wtorek podczas konferencji prasowej poznamy jego przeciwnika.

Nowa walka w karcie!

Już na najbliższej gali dojdzie do starcia ”Strolowanego” z ”Hecmanem”.

Sebastian Nowak jest youtuberem mającym 195 tysięcy subskrypcji na swoim kanale. Skupia się w nim na grach komputerowych. Nowak zapisał się w historii organizacji. Jego starcie z Michałem Bogawskim otworzyło pierwszą edycję FAME MMA, do której doszło trzydziestego czerwca w Koszalinie.

”Hecmana” możecie kojarzyć z gali PunchDown. Jakub Rygiel próbował swoich sił w turnieju i jedno trzeba przyznać – pokazał tam charakter.

HECMAN🌪💥 ZTROLOWANY VS HECMAN 💥 110kg VS 170kg. Ten konflikt musiał się skończyć w oktagonie. Panowie, liczymy na ostry ogień podczas konferencji w najbliższy wtorek 💣

Zobacz także:

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA! Zaskoczeni?

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański

Wiemy, kiedy Tomasz Adamek powróci do ringu! “Góral” zapowiada mocną walkę! Widzieliście?

Legenda polskiego boksu powraca do ringu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) ogłosił, że 24 kwietnia stoczy swoje kolejne starcie.