MMA PLKwiecińskiPrime Show MMA: Wściekły Kwieciński biegł do Ciosa! Tu jest mocny konflikt! [WIDEO]

Prime Show MMA: Wściekły Kwieciński biegł do Ciosa! Tu jest mocny konflikt! [WIDEO]

Ten konflikt się rozrasta! Mowa o spinie pomiędzy Alanem Kwiecińskim, a Adrianem Ciosem. Podczas pierwszej konferencji prasowej Prime Show MMA doszło do następnej konfrontacji. Przypomnijmy, że ”Alanik” nie walczy na tej gali.

Kwieciński

Alan Kwieciński nie wytrzymał! ”Alanik” postanowił zwrócić uwagę Adrianowi Ciosowi na, który obok dawał wywiad. Do zdarzenia doszło na ”Alkomasters”. Kwieciński uważał, że nie może się przez niego skupić. Doszło do mocnej wymiany słów, a zaraz rękoczynów.

Cała sytuacja poniżej:

Dymy!

Alan Kwieciński nie wytrzymał! Po kolejnych mocnych słowa postanowił wręcz pobiec do Adriana Ciosa.

Całą konferencję prasową zobaczycie [TUTAJ]

Trzeba przyznać, że o byłym uczestników ”Ekipy z Warszawy” w ostatnim czasie jest głośno. Chociażby ze względu na jego konflikt z Mateuszem Murańskim. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w przyszłości.

Zobacz także:

Jacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO] Widzieliście?

Takiego materiału jeszcze nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje. Niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Erko Jun: Miałem walczyć na FAME MMA już w zeszłym roku! Zaskoczeni?

Już długi czas nie widzieliśmy Erko Juna w klatce organizacji KSW. Bośniak toczy walki poza Polską, jednak o jego następnym pojedynku w Konfrontacji Sztuk Walki jest głęboka cisza. Jak się okazuje, 31-latek miał niedawno wystąpić na jednej z gal FAME MMA. “Chciałbym zawalczyć w FAME” – mówi sam zainteresowany o ewentualnym angażu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis