MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA wraca 9 lipca w Gdyni! Potężny Bombardier jednym z bohaterów gali

PRIME SHOW MMA wraca 9 lipca w Gdyni! Potężny Bombardier jednym z bohaterów gali

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Bombardier

Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem zbliżającej się gali jest Serigne Ousmane Dia, czyli popularny „Bombardier”. Senegalczyk to jedna z  największych legend i gwiazd sportu narodowego swojej ojczyzny, czyli senegalskich zapasów. Ousmane Dia  zdobył prestiżowy tytuł „The King of the Arena” oraz dwukrotnie został mistrzem świata w tym sporcie. W 2018 roku “Bombardier zdecydował się rozpocząć karierę w mieszanych sztukach walki, do 2021 roku pozostawał niepokonany. Senegalczyk wygrał dwie walki przez nokauty, a łącznie potrzebował na to jedynie 2 minut i 11 sekund. Rywalami byli solidni zawodnicy, czyli inny topowy senegalski zapaśnik Amadou Papis „Rocky Balboa” Konez oraz brytyjski mistrz walk na gołe pięści, Dan Podmore.

Nic nie trwa jednak wiecznie. 23 października 2021 “Bombardier” po raz pierwszy zawalczył w Polsce. Senegalczyk nie będzie jednak wspominał miło walki na KSW. Jego rywalem był najsilniejszy człowiek świata, czyli Mariusz Pudzianowski. “Bombardier” nie miał szans z “Dominatorem” i szybko został pokonan.  

Serigne Ousmane Dia jest słynny ze swoich wspaniałych warunków fizycznych, mierzy 198 cm wzrostu i waży aż 150 kg! Kto będzie rywalem tej bestii w klatce PRIME SHOW MMA? Przekonamy się już niebawem! Emocji na pewno nie zabraknie.

Zobacz także:

UFC on ESPN 36: Błachowicz vs. Rakić – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali! Będziecie oglądać?

Organizacja UFC wraca do Las Vegas z kolejną galą, tym razem z Polakiem w roli głównej.

Znamy datę walk Mateusza Rębeckiego i Karoliny Wójcik o kontrakt z UFC! Polacy wystąpią na jednej gali! Widzieliście?

Według informacji portalu The Scarf termin walk Mateusza Rębeckiego i Karoliny Wójcik podczas Dana White’s Contender Series (DWCS) jest już znany. Co ciekawe, Polacy wspólnie zawalczą na jednej gali i pokuszą się o umowę z UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis