MMA PLPaweł TyburskiJest problem z rywalem dla Tyburskiego? Trybson zgłasza gotowość!

Jest problem z rywalem dla Tyburskiego? Trybson zgłasza gotowość!

Kilka dni temu na konferencji prasowej Prime Show MMA, bardzo niezadowolony z powodu nie znalezienia przeciwnika do walki był Paweł Tyburski. Problem może rozwiązać się sam, ponieważ gotowość do walki wyraził Paweł “Trybson” Trybała.

Tyburski Trybała

Paweł Trybała (7-4) zniknął nieco z przestrzeni sportowej po swoim ostatnim pojedynku na gali FEN 34. 30-latek poległ w starciu Łukaszem Borowskim, który udanie zrewanżował się za porażkę z listopada 2020 roku. “Trybson” to były zawodnik organizacji PLMMA oraz FFF. Wydawało się, że zawodnik cały czas jest związany z Fight Exclusive Night, jednak jak się okazuje – chętnie spróbowałby swoich sił w klatce Prime Show MMA.

Trybson vs. Tyburski?

Wczoraj za pośrednictwem swojego Facebooka, Trybała wyzwał do walki Pawła Tyburskiego – który na ostatniej konferencji Prime Show MMA był bardzo niepocieszony z powodu braku rywala.

Pablo Tybori mówisz , że każdy się Ciebie boi i nie chcą się bić z Tobą , jeśli szukasz rywala na najbliższą gale PRIME SHOW MMA to ja jestem chętny ! Zróbmy to ! 👊🏼Mirek Okninski

Posted by Paweł Trybson Trybała on Friday, January 7, 2022

Pablo Tybori

Mówisz, że każdy się Ciebie boi i nie chcą się bić z Tobą. Jeśli szukasz rywala na najbliższą galę Prime Show MMA – to ja jestem chętny! Zróbmy to!

Zobacz także:

Michał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata!

Świetna informacja! Michał Cieślak (21-1, 15 KO) miał już dość czekania na następny pojedynek. Jak widać warto było jeszcze chwile poczekać. Radomianin oficjalnie dwudziestego siódmego lutego zawalczy o mistrzostwo świata w boksie.

GROMDA: Tego jeszcze nie było! Mistrz Glory zawalczy na gołe pięści w Polsce!

Ta informacja niejednego zaskoczy! Doświadczony kickboxer Saulo Cavalari podpisał kontrakt z organizacją GROMDA. Niewykluczone, że do debiutu dojdzie na najbliższej edycji.

Gamrot przekonany o zwycięstwie Mańkowskiego: Ziółkowski jest idealny pod styl Borysa!

Bardzo mocno zapowiada się najbliższa gala KSW 66, która już 15 stycznia w Szczecinie. W walce wieczoru tego eventu zobaczymy starcie na szczycie kategorii lekkiej, w którym mistrz – Marian Ziółkowski podejmie Borysa Mańkowskiego. “Ziółkowski jest idealny pod styl Borysa” – komentuje zestawienie Mateusz Gamrot.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis