MMA PLMurańskiPrime Show MMA: To nie będzie łatwa walka! Mateusz Murański zmierzy się z… Pawłem Tyburskim!

Prime Show MMA: To nie będzie łatwa walka! Mateusz Murański zmierzy się z… Pawłem Tyburskim!

Trzeba przyznać, że jest to ciekawe zestawienie. Mateusz Murański podczas Prime Show MMA zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Nie będzie to jednak najbliższa gala. Bliźniak wróci do klatki po dłuższej przerwie. Przypomnijmy, że były piłkarz w przeszłości pokonał odwiecznego rywala Mateusza czyli Arkadiusza Tańcule.

Murański

Paweł stoczył do tej pory trzy pojedynki pod banderą FAME. Na gali FAME MMA 7 pokonał przez TKO Arkadiusza Tańculę, jednak po dwóch miesiącach przyszło mu ponownie wejść do klatki największej freakowej organizacji, kiedy podczas FAME MMA 8 przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Gabrielem Al-Sulwim. Co ciekawe, bracia Tyburscy symultanicznie zaliczyli debiut w organizacji FAME, ponieważ na gali FAME MMA 2 zmierzyli się w pojedynku 2 vs. 2 z braćmi Kluk. Starcie zakończyło się zwycięstwem gwiazd programu Love Island.

Mateusz Murański kontra Paweł Tyburski!

Mateusz Murański stanie przed sporym wyzwaniem na Prime Show MMA. Wydaje się, że nie będzie faworytem w starciu z Pawłem Tyburskim. Warto zaznaczyć, że nie będzie to najprawdopodobniej najbliższa gala.

Całą konferencję prasową możecie zobaczyć [TUTAJ]

”Muran” podczas jednego wieczoru na gali Elite Fighters  stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis