MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: To już pewne! Wiemy czy Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem w masce!

Prime Show MMA: To już pewne! Wiemy czy Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem w masce!

Kamerzysta pojawił się w studiu po pierwszej konferencji Prime Show MMA. W walce wieczoru zmierzy się on z ”Lordem Kruszwilem”, gdzie jest do wyjaśnienia konflikt. Gala odbędzie się dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie.

Kamerzysta

O Łukaszu W. nie tak dawno było naprawdę głośno! ”Kamerzysta” został aresztowany za znęcanie się nad niepełnosprawnym intelektualnie chłopakiem, wyszedł za kaucją. Patoyoutuber pokazał również na instagramie swoją twarz – co wywołało oburzenie wśród internautów.

Marek miał krótki epizod treningowy. Związany był on z walką na gali FAME MMA 5, na której Kruszwil skrzyżował rękawice z ”Mini Majkiem”. Pojedynek ten wzbudził wiele kontrowersji, gdyż członek Ekipy Friza jest osobą niskorosłą i znacznie odstawał warunkami fizycznymi od swojego rywala. Ze względu na niestandardową formułę, o tym starciu było głośno na całym świecie.

Kamerzysta zawalczy w masce!

Tego jeszcze w naszym kraju nie było! ”Kamerzysta” nie zamierza niczego zmieniać i podczas walki z ”Lordem Kruszwilem” chce mieć cały czas swoją maskę. Prowadzący zapytał ”Kamerzystę” – co w sytuacji, gdy Marek mu ją po prostu ściągnie.

Tak oczywiście (..) No to podejdzie i ściągnie. I tak mnie zobaczycie na walce i tak. To jest po prostu mój wizerunek. Ja lubię nosić maskę, czuje się bardziej komfortowo, bo jestem do tego przyzwyczajony.

Oto aktualna karta walk

Walka wieczoru:
Kamerzysta – Lord Kruszwil

Pozostałe:
Jaś Kapela – Ziemowit Piast Kossakowski
Adam Soroko – Damian “Stifler” Zduńczyk
Mateusz “Muran” Murański – TBA
Paweł Tyburski – TBA
Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Jakub “Hecman” Rygiel
Dawid “Ambro” Ambroziak – Adrian Cios
Adrian “Meduza” Salamon – Dawid Narożny
Julia “Queen of the Black” Pelc – Karolina Dumała
Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska

Zobacz także:

Roberto Soldić nie chce już się bić z Narkunem? ”RoboCop”: Gdybym ważył z 95 kilogramów!

Roberto Soldić (20-3) zaskoczył swoją wypowiedzią po ostatniej walce. ”RoboCop” wyznał, że chętnie zawalczy o trzeci pas KSW. Tym samym byłaby to walka w kategorii półciężkiej z Tomaszem Narkunem (18-4). Jak widać z czasem Chorwat nie jest już pewny – co do takiego zestawienia.

Mocna wymiana słów między Tyburskim a Miklaszem! ”Tybori”: Desperacko prosisz o walkę! Widzieliście?

Dojdzie do takiego pojedynku na Prime Show MMA? Kacper Miklasz postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Pawła Tyburskiego. W pewnym momencie na instagramie doszło do wymiany zdań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis