MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: Tego nikt się nie spodziewał! Znamy rywala Adama Soroko!

Prime Show MMA: Tego nikt się nie spodziewał! Znamy rywala Adama Soroko!

Adam Soroko wie z kim i gdzie stoczy swój następny pojedynek. Karateka podczas Prime Show MMA zmierzy się ze znanym celebrytą.

Soroko

Adam swoim emocjonujący wywiadem po walce zyskał popularność i przychylność kibiców. Sorko wystartował w turnieju na gali The War 3. Pokazał w tych starciach serce do walki, wielką odporność i przede wszystkim charakter.

Sami zobaczcie:

Znamy rywala Soroko!

Oficjalnie przeciwnikiem Adama Soroko na Prime Show MMA będzie… Damian ”Stifler” Zduńczyk. Trzeba przyznać, że nikt nie spodziewał się takiego zestawienia.

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w mieszanych sztukach walki zadebiutował we wrześniu poprzedniego roku. Była to walka wieczoru FAME MMA 7, gdzie czekało go wielkie wyzwanie.

Damian już w pierwszej rundzie przegrał z powracającym Popkiem Monsterem. Zduńczyk pokazał charakter i nie obawiał się zdecydowanie większej siły przeciwnika. Ostatecznie przesądziło doświadczenie i umiejętności.

Damian Zduńczyk swoją największą popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”, która jest transmitowana w MTV. ”Stiflera” można spokojnie określić weteranem tego reality show, bo wziął udział w wielu sezonach. Ten etap swojego życia ma już za sobą. Damian prowadzi sportowy tryb życia.

”Stifler” należy do osób popularnych w mediach społecznościowych. Na samym instagramie ma 514 tyś obserwujących.

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis