MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: Queen of the Black zmierzy się z dziewczyną… Lorda Kruszwila!

Prime Show MMA: Queen of the Black zmierzy się z dziewczyną… Lorda Kruszwila!

Na pierwszej edycji Prime Show MMA nie będzie brakować walk kobiet. Julia ”Queen Of The Black” Pelc zmierzy się z dziewczyną… Lorda Kruszwila.

Pelc

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

W karcie zobaczymy również starcie Dawida ”Ambro” Ambroziaka z Adrianem Ciosem. Został ogłoszony udział Mateusza Murańskiego.

Walka kobiet!

Julia Pelc kontra Karolina Dumała to jedna z walk kobiet, którą zobaczymy na gali Prime Show MMA.

Julia do internetu zawitała już w wieku 16-lat, a za parę miesięcy będzie już pełnoletnia. Jej kanał o nazwie “Queen of the Black” subskrybuje 147 tysięcy użytkowników. Na Julie spadła bardzo duża krytyka, ale jak zapewnia zmieniła do tego podejście i jest teraz silną osobą.

Całą konferencję prasową możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis