MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA PPV – jak oglądać?

PRIME SHOW MMA PPV – jak oglądać?

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza gala nowej organizacji freak fight – PRIME SHOW MMA. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

PRIME SHOW MMA PPV
Foto: PRIME SHOW MMA

W walce wieczoru spotkają się Marek “Kruszwil” Kruszel oraz Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak. Youtuberzy dawniej współpracowali ze sobą a obecnie pozostają w konflikcie, który być może zostanie rozwiązany właśnie w klatce PRIME SHOW MMA.

Z kolei w co-main evencie wystąpi Mateusz “Muran” Murański. Syna Jacka mogliśmy oglądać m.in. na galach FEN czy FAME MMA. Teraz jego przeciwnikiem w pojedynku na zasadach boksu będzie gwiazda FAME MMA a zarazem włodarz PRIME SHOW MMA – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński

W rozpisce gali znalazło się ogólnie sporo zawodników, którzy w przeszłości pojawiali się na FAME MMA, Należy do nich m.in. Paweł “Pablo Tybori” Tyburski, który podejmie Łukasza Lupę – także zawodnika FAME MMA, a zarazem zwycięzcę pierwszego turnieju PunchDown. Kolejne występy w klatce zaliczą też choćby Dawid “Ambro” Ambroziak czy Sebastian “Ztrolowany” Nowak.

Popularny po ostatniej gali The War Adam Soroko zmierzy się natomiast z uczestnikiem Warsaw Shore , niedawnym rywalem “Popka”, czyli Damianem “Stiflerem’ Zduńczykiem.

Ciekawostką będzie z pewnością walka… dwóch na jednego. Przeciwnikami Alana Kwiecińskiego będą Jakub Lasik i Rafał Pazik,.

Na zasadach boksu swoich sił spróbuje natomiast popularny raper Michał “Sobota” Sobolewski.

Podczas gali czeka nas też pojedynek… polityczny – lewica kontra prawica. Swoich sił w klatce spróbują bowiem Jaś Kapela i Ziemowit Piast Kossakowski.

PRIME SHOW MMA PPV – jak oglądać?

Gala dostępna będzie w systemie PPV na primemma.tv. Zakupu będzie można dokonać w jednym z dwóch dostępnych wariantów

  • Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p oraz dostęp do gali przez 24 godziny. Cena w tym wypadku to co najmniej 29,99 zł (ostateczna zależy od wybranej metody płatności)
  • Wariant PREMIUM da nam możliwość ogladania wydarzenia w jakości 1080p i przedłuży możliwość obejrzenia do 7 dni po zakończeniu gali. Ponadto w wariancie PREMIUM otrzymamy też możliwość oglądania tzw. Strefy Cringe’u. Koszt transmisji wynosi co najmniej 34,99 zł

Wśród dostępny form płatności znajdziemy przelew internetowy oraz BLIK – są to najtańsze opcje, których koszt będzie taki jak opisany powyżej. Ponadto dostępne są też płatnością kartą, Google Pay, Apple Pay, paysafecard czy PayPal. Najdroższą opcją jest natomiast SMS Premium (+10 zł do podstawowego kosztu transmisji).

Poniżej przedstawiamy także zamieszczone wymagania techniczne, aby móc bezproblemowo obejrzeć transmisję z gali.

PRIME SHOW MMA

Data: 19 lutego 2022 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 29,99 ZŁ 

Marek “Kruszwil” Kruszel vs. Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
Mateusz “Muran” Murański vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – walka na zasadach boksu
Adam Soroko vs. Damian “Stifler’ Zduńczyk
Adrian “Medusa” Salamon vs. Dawid Narożny
Jaś Kapela vs. Ziemowit Piast Kossakowski
Paweł “Pablo Tybori” Tyburski vs. Łukasz Lupa
Julia “Queen of the Black” Pelc vs. Ola Okrzesik
Adrian “Puszbarber” Salwa vs. Michał “Sobota” Sobolewski – walka na zasadach boksu
Alan Kwieciński vs. Jakub Lasik & Rafał Pazik
Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs. Jakub “Hecman” Rygiel
Wiola Kotelecka vs. Oliwia Sadkowska
Adrian Cios vs. Dawid “Ambro” Ambroziak
Paweł Całkowski vs. Sergiusz Zając

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Sobota: Myślałem, że to wywiad z mma.pl a nie afery.pl! [WIDEO]

Michał Sobolewski już jutro stoczy swój drugi pojedynek. Udało nam się porozmawiać z raperem po ceremonii ważenia. ”Sobota” nie zamierzał odpowiadać pytanie. Przypomnijmy, że jeszcze parę dni temu na insta stories w mocnych słowach wypowiadał się o innych raperach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis