MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Paweł Tyburski zasypał rywala gradem ciosów!

PRIME SHOW MMA: Paweł Tyburski zasypał rywala gradem ciosów!

Paweł “Pablo Tybori” Tyburski pokonał Łukasza Lupę przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali PRIME SHOW MMA.

PRIME SHOW MMA Paweł Tyburski

Lupa ładnie celował lewym sierpowym. Obaj zawodnicy pracowali też niskimi kopnięciami. “Pablo Tybori” nadział się na mocny cios przeciwnika. Potem to jednak Tyburski trafił naprawdę mocno i tempo czym przewrócił Lupę. Tyburski postanowił kontynuować atak w parterze i zasypał rywala gradem ciosów. Naprawdę mocne ground&pound doprowadziło w końcu do przerwania pojedynku.

Brak opisu.

O zawodnikach:

Łukasz Lupa:

Łukasz Lupa jest weteranem organizacji Fame, w której stoczył cztery walki ze zmiennym szczęściem. W ostatnim pojedynku podjął się pojedynku z Arabem, który przegrał na punkty. Lupa jest również byłym mistrzem organizacji Punchdown, w której potrafił nokautować rywali jednym “liściem”.

Łukasz Lupa najbardziej kojarzony jest z programu ”Ex na plaży”, który jest transmitowany w MTV. Lupa pojawił się w sześciu odcinkach. W obecnej chwili na instagramie ma 35,9  tysięcy obserwujących.

Paweł Tyburski:

Głównym trenerem Pawła jest Przemysław Szyszka. Zawodnik pochodzący z Elbląga przygotowania do tej walki bierze na poważnie.

Piotr i Paweł od zawsze prowadzili sportowy tryb życia. Paweł ma za sobą dłuższą przygodę jeśli chodzi o piłkę nożną. Tyburski grał na pozycji obrońcy. Zaczynał jako w juniorach w Olimpii Elbląg. W 2010 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie grał w GKP Targówek. Reprezentował również barwy Sokołów Aleksandrów Łodzki, Widzew Łódź, Siarki Tarnobrzeg i MKS Polonia Warszawa. Swoją przygodę z piłką nożną zakończył w sezonie 2019/20 w klubie Mazur Radzymin.

Dodać również trzeba, że to nie pierwsza walka Tyburskich w FAME MMA. Do rywalizacji w klatce doszło na FAME MMA 2 w Poznaniu. Starcie 2 vs 2 w formie braci bliźniaków. Tyburscy pokazali, że mogą zaskoczyć swoją dyspozycją i bez problemów szybko zdemolowali braci Kluk.

Paweł Tyburski pojawił się również w programie ”Wyspa Miłości”, która cieszyła się sporym zainteresowaniem na kanałach Polsatu. Była to ciekawa przygoda, ale też i burzliwa.

Paweł wraca po przerwie. W ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Gabriela ”Araba” Al-Sulwi. Wcześniej Tyburski przed czasem odprawił Arkadiusza Tańcule.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis