MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME Show MMA ogłasza uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 9! Dotychczas wygrał wszystkie walki

PRIME Show MMA ogłasza uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 9! Dotychczas wygrał wszystkie walki

Organizacja PRIME Show MMA ogłasza kolejnego uczestnika Igrzysk Gladiatorów, do których dojdzie na najbliższej gali PRIME 9. Uczestnikiem tym jest zawodnik, który dotychczas wygrał wszystkie walki.

PRIME Show MMA

Gala PRIME 9 zaplanowana jest na dzień 3 sierpnia w Hali Orbita we Wrocławiu. W imprezie tej wezmą udział ogłoszeni już zawodnicy: Jacek Murański, Paramaxil, Kaczor BRS czy Cezary Oleksiejczuk.

Kolejnym jest niepokonany w swoich startach we freakach influenser.

PRIME Show MMA ogłasza uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 9

Zawodnikiem, o którym mowa jest Damian Kasprzak znany jako The Karpi. W swojej freakowej karierze stoczył on już dwie walki dla PRIME Show MMA i obie wygrał, pokonując Ronaldo Mirandę i Łukasza Karpińskiego.

Poniżej przedstawienie tego zawodnika przez PRIME Show MMA:

“Użytkownicy X-a powinni być ukontentowani! 😏 Damian stoczył dotychczas dwa pojedynki w PRIME, i oba wygrał. Teraz zmierzy się w IGRZYSKACH, gdzie walka przebiega inaczej. Nie tylko będzie zdany na siebie, ale także na kolegę, z którym będzie współpracował w pierwszym pojedynku! 🗡️🔥”

Jak myślicie – jak daleko w nadchodzących Igrzyskach Gladiatorów zajdzie The Karpi?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis