MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: Oficjalnie prawica kontra lewica! Ziemowit Kossakowski chce wyjaśnić Jasia Kapele!

Prime Show MMA: Oficjalnie prawica kontra lewica! Ziemowit Kossakowski chce wyjaśnić Jasia Kapele!

Podczas konferencji prasowej przed galą Prime Show MMA poznaliśmy najbliższego przeciwnika Jasia Kapeli. Te starcie może wzbudzić emocje już samą konfrontacją słowną. Jak będzie w klatce? Wygra prawica, a może lewica?

Kapela

Przy Jasiu Kapeli jest ostatnio głośno. Jego udział na Kanale Sportowym w ”Hejt Parku” wzbudził duże zainteresowanie. Kapela to ”poeta” mający kontrowersyjne poglądy.

Wstępnie mówiło się, że do debiutu dojdzie na trzeciej edycji MMA VIP. Ostatecznie mamy już pewność, że walka odbędzie się na gali Prime Show MMA.

Kossakowski kontra Kapela!

Oficjalnie przeciwnikiem Jasia Kapeli na Prime Show MMA będzie Ziemowit Piast Kossakowski. Panowie nie przepadają za sobą – co mogliśmy zobaczyć na ich pierwszym face to face.

Całą konferencję prasową możecie zobaczyć [TUTAJ]

W trakcie nagrywania trailera doszlo między mną a @jas.kapela do przepychanki. Wszystkie niejasności wyjaśnimy w oktagonie w październiku. Pojedynek organizuje @fightexclusivenight. Gameplan #teamKossakowski jest niezmienny – moja prawa ręka, jego szczęka i szybkie KO. Dzięki wielkie dla całej ekipy @videmko – megaprofesjonalna robota i pozdrowienia dla prezesa @pawel.jozwiak_official.

Zobacz także:

Jacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO] Widzieliście?

Takiego materiału jeszcze nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje. Niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Erko Jun: Miałem walczyć na FAME MMA już w zeszłym roku! Zaskoczeni?

Już długi czas nie widzieliśmy Erko Juna w klatce organizacji KSW. Bośniak toczy walki poza Polską, jednak o jego następnym pojedynku w Konfrontacji Sztuk Walki jest głęboka cisza. Jak się okazuje, 31-latek miał niedawno wystąpić na jednej z gal FAME MMA. “Chciałbym zawalczyć w FAME” – mówi sam zainteresowany o ewentualnym angażu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis