MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Medusa zrobił co chciał. Naciskówką poddał Narożnego

PRIME SHOW MMA: Medusa zrobił co chciał. Naciskówką poddał Narożnego

Adrian “Medusa” Salamon nie miał żadnych problemów i łatwo pokonał Dawida Narożnego na gali PRIME SHOW MMA.

PRIME SHOW MMA Medusa

“Medusa” dość szybko przewrócił rywala. Przez chwilę był w dosiadzie, ale szybko poszedł po technikę kończącą. Salamon użył naciskówki i w ten sposób poddał rywala.

Dawid Narożny:

Dawid to przede wszystkim założyciel znanego zespołu disco-polo ”Piękni i Młodzi”. Jest kompozytorem, wokalistą i autorem tekstów. Na instagramie posiada 66,2 tys obserwujących.

Medusa:

Medusa to popularny youtuber i streamer. Jego kanał Medusa Official w serwisie YouTube ma aż 1,25 mln subskrybentów. Wszystkie filmy uzyskały zaś ponad 58 mln wyświetleń.

Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego wrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie. ”Medusa” w Ergo Arenie zdominował Macieja Rataja. Adrian bez większych problemów zdobywał obalenia i kontrolował walkę. Ostatecznie w trzeciej rundzie udało się zakończyć pojedynek przed czasem (kimura).

Nie tak dawno Salamon na swoim kanale YouTube nawoływał do starcia z popularnym raperem – ”Alberto”.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis