MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: Medusa zawalczy z założycielem znanego zespołu disco-polo!

Prime Show MMA: Medusa zawalczy z założycielem znanego zespołu disco-polo!

Adrian Salamon co walka to inna organizacja! ”Medusa” tym razem podpisał kontrakt z Prime Show MMA i wystąpi już na pierwszej edycji. Na konferencji prasowej poznaliśmy jego przeciwnika.

Medusa

Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego wrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie. ”Medusa” w Ergo Arenie zdominował Macieja Rataja. Adrian bez większych problemów zdobywał obalenia i kontrolował walkę. Ostatecznie w trzeciej rundzie udało się zakończyć pojedynek przed czasem (kimura).

Nie tak dawno Salamon na swoim kanale YouTube nawoływał do starcia z popularnym raperem – ”Alberto”.

Narożny przeciwnikiem Medusy!

Dawid Narożny będzie najbliższym przeciwnikiem Adriana Salamona. Dawid to przede wszystkim założyciel znanego zespołu disco-polo ”Piękni i Młodzi”. Jest kompozytorem, wokalistą i autorem tekstów.

Na instagramie posiada 66,2 tys obserwujących.

Całą konferencję prasową możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Jacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO] Widzieliście?

Takiego materiału jeszcze nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje. Niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Erko Jun: Miałem walczyć na FAME MMA już w zeszłym roku! Zaskoczeni?

Już długi czas nie widzieliśmy Erko Juna w klatce organizacji KSW. Bośniak toczy walki poza Polską, jednak o jego następnym pojedynku w Konfrontacji Sztuk Walki jest głęboka cisza. Jak się okazuje, 31-latek miał niedawno wystąpić na jednej z gal FAME MMA. “Chciałbym zawalczyć w FAME” – mówi sam zainteresowany o ewentualnym angażu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis