MMA PLPrime Show MMAPrime Show MMA: Kossakowski nie wytrzymał i spoliczkował Kapele! [WIDEO]

Prime Show MMA: Kossakowski nie wytrzymał i spoliczkował Kapele! [WIDEO]

Dymy! Tak można określić zestawienia, które przygotowała organizacja Prime Show MMA. Do ich pierwszej edycji dojdzie dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. W karcie zobaczymy walkę prawicy z lewicą – Ziemowit Kossakowski zmierzy się z Jasiem Kapelą. Było gorąco na ich części konferencji. 

Kossakowski

W walce wieczoru zmierzy się dwóch niedawnych króli Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. Obaj mają do wyjaśnienia stare zatargi i najlepiej, żeby to zrobili na sportowych zasadach w klatce.

Kolejną walką ogłoszoną przez organizację jest starcie dwóch weteranów freakowych organizacji – Dawida Ambro i Adriana Ciosa. Obaj nie przebierają w słowach, szczególnie ten drugi. Konflikt narasta coraz mocniej, a jego ujście będzie miało miejsca na dzisiejszej konferencji.

Dymy!

Tak można określić tą część konferencji przed Prime Show MMA. Ziemowit Kossakowski w pewnym momencie nie wytrzymał. Doszło do face to face z Jasiem Kapelą, który jeszcze podkręcał atmosferę. Kossakowski wypłacił liścia przeciwnikowi.

Konferencję oraz wspomnianą sytuację możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis