MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Jaś Kapela zrobił to! Zdemolował Kossakowskiego! Lewica lepsza niż prawica

PRIME SHOW MMA: Jaś Kapela zrobił to! Zdemolował Kossakowskiego! Lewica lepsza niż prawica

Jaś Kapela pokonał Ziemowita Piasta Kossakowskiego w “politycznym” pojedynku na gali PRIME SHOW MMA w Łodzi.

PRIME SHOW MMA Jaś Kapela

Awantura od samego początku! Mnóstwo niskich kopnięć i obszernych ciosów. Potem Kapela złapał gilotynę i naprawdę mocno zagrażał przeciwnikowi. Kontrowersyjny poeta podniósł się a potem ponownie wrócił do parteru. Tam kompletnie zdominował przeciwnika. Po gradzie ciosów Kossakowski musiał uznać jego wyższość.

Brak opisu.

O zawodnikach:

Ziemowit Piast Kossakowski:

Piast znany jest przede wszystkim jako były dziennikarz TVP Info. Ziemowit już w tym momencie ma na celowniku następnych potencjalnych rywali. Kossakowski chętnie na PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się na gołe pięści z Łukaszem ”Kamerzystą” Wawrzyniakiem. Piast również ma nadzieje na walkę z synem Donalda Tuska.

Jaś Kapela:

Przy Jasiu Kapeli jest gorąco. Jego udział na Kanale Sportowym w ”Hejt Parku” wzbudził duże zainteresowanie. Kapela to ”poeta” mający kontrowersyjne poglądy.

Wstępnie mówiło się, że do debiutu dojdzie na trzeciej edycji MMA VIP. Ostatecznie mamy już pewność, że debiutancka walka odbędzie się na gali Prime Show MMA.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis