MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA – jak wykupić PPV?

PRIME SHOW MMA – jak wykupić PPV?

Nowa organizacja freak fight wchodzi na polski i rynek i swoją pierwszą galę zorganizuje już 19 lutego. Jednym z jej włodarzy jest Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV

PRIME SHOW MMA PPV
Foto: PRIME SHOW MMA

W walce wieczoru spotkają się Marek “Kruszwil” Kruszel oraz Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak. Youtuberzy dawniej współpracowali ze sobą a obecnie pozostają w konflikcie, który być może zostanie rozwiązany właśnie w klatce PRIME SHOW MMA.

Na gali wystąpi także m.in Mateusz “Muran” Murański. Syna Jacka mogliśmy oglądać m.in. na galach FEN czy FAME MMA.

W rozpisce gali znalazło się ogólnie sporo zawodników, którzy w przeszłości pojawiali się na FAME MMA, Należą do nich m.in. Paweł “Pablo Tybori” Tyburski, d “Ambro” Ambroziak czy Sebastian “Ztrolowany” Nowak.

Popularny po ostatniej gali The War Adam Soroko zmierzy się z uczestnikiem Warsaw Shore , niedawnym rywalem “Popka”, czyli Damianem “Stiflerem’ Zduńczykiem.

Podczas gali czeka nas też pojedynek… polityczny – lewica kontra prawica. Swoich sił w klatce spróbują bowiem Jaś Kapela i Ziemowit Piast Kossakowski.

PRIME SHOW MMA – jak wykupić PPV?

PRIME SHOW MMA PPV

Dostęp do gali można zakupić na primemma.tv. Transmisja dostępna jest w dwóch wariantach.

W wariancie BASIC otrzymujemy dostęp w jakości 720p oraz możliwość odtwarzania gali przez 24 godziny po jej zakończeniu. Cena transmisji zaczyna się od 29,99 zł i jest uzależniona od wybranej formy płatności. Do wyboru mamy przelew internetowy, BLIK, Paysafecard, karty płatnicze, Google Pay, Apple Pay czy PayPal.

Można również wybrać wariant PREMIUM, gdzie wydarzenie transmitowane będzie w jakości 1080 p i dostępne aż przez 7 dni po zakończeniu gali. Dodatkowo w tym wariancie otrzymujemy również dostęp do transmisji z tzw. Strefy Cringe’u. Cena zaczyna się od 34,99 zł i jest uzależniona od wybranej formy płatności.

PRIME SHOW MMA – rozpiska:

Marek “Kruszwil” Kruszel vs. Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
Paweł “Pablo Tybori” Tyburski vs. TBA
Mateusz “Muran” Murański vs. TBA
Adam Soroko vs. Damian “Stifler’ Zduńczyk
Dawid Narożny vs. Adrian “Medusa” Salamon
Adrian “Puszbarber” Salwa vs. TBA
Jaś Kapela vs. Ziemowit Piast Kossakowski
Klaudia Kamińska vs. Wiola Kotelecka
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Adrian Cios
Julia “Queen of the Black” Pelc vs. Karolina Dumała
Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs. Jakub “Hecman” Rygiel

Zobacz także:

WOTORE 4 – wyniki

Kolejna gala walk na gołe pięści, tym razem w Katowicach i ze zmodyfikowanymi zasadami. Podczas gali czeka nas 8-osobowy turniej i kilka superfightów. W walce mistrzowskiej pojawi się Michał Pasternak.

Syn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach!

Marcin Najman w swoich wypowiedziach często odwołuje się do śp. Jerzego Kuleja. W tej sprawie zareagował syn legendarnego trenera – Waldemar Kulej, który ostrzega ”El Testosterona”.

Nie zawsze jest pięknie! Piotr Szeliga pokazuje ciężkie momenty z treningów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych udostępnił następne nagranie z treningu. Zawodnik FAME MMA trenuje pod okiem utytułowanego Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna, którego dobrze znanym ze startów w organizacji GROMDA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis