MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Ciosy Ciosa nie wystarczyły. Ambro błyskawicznie poddaje!

PRIME SHOW MMA: Ciosy Ciosa nie wystarczyły. Ambro błyskawicznie poddaje!

Dawid “Ambro” Ambroziak błyskawicznie poddał Adriana Ciosa podczas gali PRIME SHOW MMA.

PRIME SHOW MMA Ambo

Cios szybko ruszył na przeciwnika. “Ambro” obrócił go jednak pod siatką i ułożył na macie. Weteran FAME MMA korzystał ze swojego większego doświadczenia i skontrolował przeciwnika. Wpiął się za plecy oponenta i zmusił go do odklepania.

Brak opisu.

O zawodnikach:

Dawid Ambro:

Dawid Ambroziak popularność zdobył chociażby udziałem w programie ”Ex na plaży” transmitowanym w MTV.

Dawid w poprzednim roku stoczył jedną walkę. Ambroziak wrócił do klatki FAME MMA otwierając 10 edycje. ”Ambro” po całym dystansie przegrał pewną decyzją sędziów z Piotrem ”Miejskim Drwalem” Szczurkiem.

Ambroziak na swoim koncie ma cztery walki (trzy w MMA i jedną na zasadach boksu) – wszystkie stoczone w FAME MMA. Największe zainteresowanie pojawiło się przy starciu i konflikcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Adrian Cios:

Adrian to przede wszystkim trenerem personalnym i zawodnikiem sportów sylwetkowych. Cios próbował swoich sił również w aktorstwie, gdzie ma na swoim koncie kilka epizodów w serialach telewizyjnych. W styczniu 2020 roku był na planie serialu ”Gliniarze”, który transmitowany był w Polsacie.

Ciosa możecie kojarzyć z organizacji Marcina Najmana, gdzie stoczył dwa pojedynki. W ostatnim sprawił niespodziankę poddając do nieprzytomności Mateusza ”Rolnika Zabijacza” Kiśla. Wcześniej Adrian przegrał na punkty z Tomaszem ”Fit Dzikiem” Łomnickim.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis