MMA PLArchiwumPrime MMAPRIME SHOW MMA 6 Transmisja stream online – gdzie oglądać?

PRIME SHOW MMA 6 Transmisja stream online – gdzie oglądać?

PPV PRIME SHOW MMA 6 już 21 października! Toruń melduje się na freakowej mapie Polski! Szósta gala PRIME zapowiada się znakomicie, dlatego zachęcamy do oglądania całego wydarzenia z legalnego źródła. Z pewnością czeka nas masa atrakcji! Galę PRIME SHOW MMA 6 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie ominąć tego widowiska.

PPV PRIME 6
Foto: PRIME SHOW MMA/X

PRIME SHOW MMA 6 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PRIME SHOW MMA 6: Gdzie oglądać?

Czas zakończyć niedokończone sprawy, czyli Kasjusz Życiński vs. Paweł Tyburski. Arcyciekawe zestawienie, w którym trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Zapowiada się świetne widowisko! Kto według Was wygra?

To nie jest kraj dla starych ludzi – bzdura! Jacek Murański i Maciej Wiewiórka zmierzą się w okrągłej klatce PRIME. To może być starcie, które przejdzie do historii…

Mocny kandydat do freakowej walki roku. Grzegorz Szulakowski kontra Rafał Jackiewicz na zasadach boksu, małe rękawice. Wojna na wyniszczenie – gwarantowana!

Nowa wersja Michała Gorzelańczyka? Tak zapowiada popularny streamer. „Bagietka” przekonuje, że zdemoluje najbliższego przeciwnika. Trzymamy za słowo!

Dominik Skowyra ponownie spróbuje swoich sił w MMA. Nie udało mu się wygrać w debiucie, ale pokazał się z dobrej strony na tle dużo bardziej doświadczonego zawodnika. Jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie tym razem.

PRIME MMA: Cena, ile kosztuje?

BANGER ALERT! Kacper Miklasz skrzyżuje rękawice z Arturem Głuchowskim. Będzie mocno, brutalnie i krwawo. Radzimy nie mrugać!

Gala PRIME SHOW MMA 6 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 34,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz dostęp do Strefy Cringu, a także możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. Decydując się na pakiet PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live i Strefy Cringu w 1080p (FULL HD) oraz możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis