MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Red nie zawalczy w Gdyni! Ernest Ivanda trafił do szpitala!

PRIME SHOW MMA 2: Red nie zawalczy w Gdyni! Ernest Ivanda trafił do szpitala!

To nie są dobre wiadomości przed galą PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Ernest Ivanda nie zadebiutuje na najbliższym evencie. Były prezenter związany z MTV trafił do szpitala. Tym samym jego starcie z Piotrem Kaluskim w tym terminie nie jest możliwe.

Red

”Ochroniarz Oszusta z Tindera” zawalczy na gali PRIME SHOW MMA 2. W tym momencie trwają poszukiwania zastępstwa. Niewykluczone, że nowego rywala Kaluskiego poznamy w poniedziałek na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2. Przypomnijmy, że dla Piotra będzie to również pierwsza walka w MMA.

W walce wieczoru zobaczymy ciekawe pro sportowe starcie. Norman Parke po raz kolejny pojawi się w Polsce. Tym razem ”Stormin” zmierzy się z powracającym – Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim.

Red komentuje!

Ernest Ivanda trafił do szpitala. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu.

Wczoraj po treningu podczas jazdy samochodem poczułem zdrętwienia w rękach i nogach. Silne zawroty głowy spowodowały, iż wyglądałem w szpitalu. Wstępna diagnoza: Udar niedokrwienny mózgu, zdrętwienie lewej strony mojego ciała. Zostanę tu około 8 dni. Będę was na bieżąco informował o moim stanie zdrowia!

Karta walk PRIME SHOW MMA 2:
Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs Klaudusiek
Kapela vs Skolim
Maciej Rataj vs Dzik
Bagieta vs Jan Patecki
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs TBA
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Dawid Załęcki do Kwiecińskiego: Marna próba wyjścia z twarzą z całej sytuacji! Widzieliście?

Dawid Załęcki na insta stories postanowił odnieść się do wczorajszego wpisu Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” na instagramie opublikował oświadczenie na temat wpłat na konta charytatywne. Warto zaznaczyć, że były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” podczas programu ”rundki” przegrał zakład z Załęckim.

Marcin Wrzosek typuje walkę Gamrot-McGregor: Jest na fali wznoszącej, a Conor opadającej! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w main evencie największej organizacji na świecie. To był naprawdę wyrównany i mocny pojedynek. ”Gamer” po pięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego i nieustępliwego – Armana Tsarukyana (18-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis