MMA PLPająkPRIME SHOW MMA 3: Pająk i Bagieta wystąpią w Radomiu! Jest też nowa postać!

PRIME SHOW MMA 3: Pająk i Bagieta wystąpią w Radomiu! Jest też nowa postać!

Pierwszego października w Radomiu odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 3. W tym momencie freakowa organizacja ogłosiła pierwszych bohaterów najbliższego wydarzenia. Jest nowa postać, która jeszcze wcześniej nigdy nie zameldowała się w klatce. 

Pająk

Martyna ”Pysia” Zbirańska, bo o niej mowa – to czołowa polska tiktokerka. Jej działalność na TikToku śledzi ponad 1,7 mln osób, a na Instagramie dobija do 900 tys. obserwujących. O walkę “Pysi” zabiegały inne organizacje freakfightowe, ostatecznie 18-latka zdecydowała się zadebiutować w barwach PRIME SHOW MMA.

Pierwsza konferencja przed PRIME 3 odbędzie się już w poniedziałek 29 sierpnia o godz. 20 w Warszawie. Konferencje przed  galami PRIME już teraz są uznawane jako legendarne, tym razem nie będzie inaczej.

Pająk i Bagieta zawalczy w Radomiu!

Już oficjalnie Piotr Pająk wystąpi na najbliższej gali PRIME SHOW MMA 3. Jego przeciwnika poznamy na pierwszej konferencji. Warto zaznaczyć, że podróżnik ma dalej kontrakt z FAME MMA, lecz dostał zgodę na walkę poza organizacją.

To nie koniec, bowiem ogłoszono również drugą walkę ”Bagietki”. Trzeba przyznać, że debiut był efektowny, a występ na konferencjach cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zobacz także:

Michał Pasternak mocno o Szelidze: To pi**a! Jadę z nim w minutę! Widzieliście?

Michał Pasternak postanowił odpowiedzieć na jedną z relacji na instagramie. Doświadczony zawodnik MMA w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Pasternak zapewnia, że robi zawodnika FAME MMA w minutę!

Don Kasjo mocno do Boxdela: I Franio stworzył się sam i tak mało mu płacicie grubasie? Gruby hipokryta!

Kasjusz Życiński na insta stories z mocnym przesłaniem do jednego z właścicieli FAME MMA. ”Don Kasjo” uderza w Michała ”Boxdela” Barona. Jak widać tutaj konflikt nie będzie gasł, a jeszcze bardziej wzrastał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis