MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Ztrolowany najpierw przyjął palec w oko, potem w rewanżu znokautował Mielonidasa

PRIME SHOW MMA 2: Ztrolowany najpierw przyjął palec w oko, potem w rewanżu znokautował Mielonidasa

W kolejnej walce gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia zmierzyli się Ztrolowany i Mielonidas. Obaj na co dzień trenują w jednym klubie w Poznaniu – Czerwonym Smoku.

Ztrolowany

W klatce jednak nie było uprzejmości, oprócz zbicia piątki i przytulenia na początku walki. Potem obaj skupiali się na zadawaniu bólu rywalowi. Mielonidas szukał obalenia, Ztrolowany próbował znaleźć drogę do głowy rywala. W pewnym momencie Mielonidas mając Ztrolowanego na siatce próbował obalić go trzymając się siatki, za co otrzymał upomnienie od sędziego. W pierwszej rundzie jednak nie oglądaliśmy zakończenia tego starcia.

W drugiej rundzie mocno zaczął Ztrolowany. Sebastian Nowak trafiał Mielonidasa kopnięciami, które robiły na Mielonidasie wrażenie. Pod koniec rundy jednak Ztrolowany opadł z sił i to jego rywal przejął inicjatywę, kończąc drugą odsłonę z wyraźną przewagą.

W trzeciej rundzie oglądaliśmy groźnie wyglądającą sytuację. Mielonidas włożył palec w oko Ztrolowanego, który po tej akcji mocno krzyczał z bólu. Po doprowadzeniu się do porządku, Ztrolowany zrewanżował się Mielonidasowi nokautując go potężnym ciosem wygrywając starcie w trzeciej rundzie.

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis