MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Zamieszanie na konferencji! Bójka, a później spina Dzika z… publicznością!

PRIME SHOW MMA 2: Zamieszanie na konferencji! Bójka, a później spina Dzika z… publicznością!

Dymy! Tak trzeba określić pierwszy panel konferencji PRIME SHOW MMA. Sebastian ”Ztrolowany” Nowak był wściekły. Jego najbliższym przeciwnikiem jest ”Mielonidas”, ale dymy pojawiły się przy Macieju Rataju. Wydaje się, że rewanż jest nieunikniony. Pierwszy pojedynek odbył się na FAME MMA i wygrał go Rataj.

PRIME

Doszło też do face to face pomiędzy Maciejem Ratajem, a Sebastianem Nowakiem. ”Ztrolowany” nie potrafił się opanować i od razu ruszył na potencjalnego rywala. Było kopnięcie… Kasjusz Życiński poprosił, aby Nowak się uspokoił i doszło do normalnego face to face, lecz nie było to możliwe.

W pewnym momencie ”Ztrolowany” nazwał rywala frajerem, ale zaraz przemyślał to i przeprosił. Była mocna reakcja kolegi Rataja, który zapowiedział, że jeśli Nowak nie przeprosi, to dostanie bęcki. W pewnym momencie wspomniany kolega miał mocną dyskusję z ”Dzikiem”. Musiała zareagować ochrona.

Sami zobaczcie konferencję PRIME 2:

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

O tej walce już teraz jest głośno, a z biegiem czasu będzie jeszcze głośniej! Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał bowiem walkę z cieniem i zrobił to na łódce na tle urokliwych Mazur.

KSW poruszone wyczynem Anity Włodarczyk! Piękna reakcja polskiej organizacji! Widzieliście?

Niedawno pisaliśmy, że Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto. Polska mistrzyni olimpijska popisała się nieprzeciętnymi umiejętnościami i sama pojmała złodzieja! Na jej wpis odpowiedziała organizacja KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis