MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Skolim zniszczył Jasia Kapelę w drugiej rundzie! Zostało mu tylko pomodlić się o zdrowie!

PRIME SHOW MMA 2: Skolim zniszczył Jasia Kapelę w drugiej rundzie! Zostało mu tylko pomodlić się o zdrowie!

W kolejnej walce gali PRIME Show MMA 2 w Gdyni kibice zobaczyli pojedynek Jasia Kapeli ze Skilimem. Starcie to odbyło się na zasadach MMA i było jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków całej imprezy.

Kapela

Niesamowita pierwsza runda! Skolim na początku rundy złapał gilotynę i był blisko uduszenia Kapeli, ale temu udało się z tej techniki wyjść i… zdobyć dosiad! Kapela obijał z góry Skolima i w drugiej części rundy to on był bliżej zakończenia walki przed czasem. Ostatecznie jednak walka nie zakończyła się w pierwszej rundzie i obaj na chwiejnych nogach podążyli do swoich narożników.

W drugiej rundzie Kapela wyglądał jakby nie miał już siły na kontynuowanie tej walki. Próbował co prawda obalić Skolima, ale to ten drugi zdobył dominującą pozycję i obijał Kapelę z góry serią ciosów na głowę. Było ich tyle, że sędzia po kilkudziesięciu sekundach przerwał starcie z uwagi na zdrowie Jasia Kapeli.

Kapela do tej walki wyszedł w prowokacyjnym stroju księdza, a po walce pozostało mu tylko modlić się o swoje zdrowie.

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis