MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Są zmiany w karcie! Dzik doznał kontuzji i nie zawalczy z Ratajem!

PRIME SHOW MMA 2: Są zmiany w karcie! Dzik doznał kontuzji i nie zawalczy z Ratajem!

Damian Daff miał do wyjaśnienia konflikt z Maciejem Ratajem. Nie nastąpi to dziewiątego lipca na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” doznał kontuzji – na konferencji pojawił się ze wszystkimi papierami od lekarzy. Poznaliśmy też nowego przeciwnika Rataja.

Dzik

Ich konflikt rozpoczął się już parę lat temu za kulisami jednej z konferencji FAME MMA. ”Dzik” zapowiada nokaut w pierwszej rundzie.

Na kanale Realnews pojawiło się nawet wideo z ich spięcia zza kulisami. Sami zobaczcie:

Znamy nowego przeciwnika Rataja!

Damian Daff podczas ostatnich sparingów doznał kontuzji, która wyklucza go ze startu na PRIME SHOW MMA 2. ”Dzik” zapewniał, że robił wszystko, aby do walki doszło. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do starcia z Ratajem.

Nowym przeciwnikiem Macieja Rataja został Mikołaj ”VanDal” Rdzanek, który ma już za sobą jeden pojedynek w organizacji FAME MMA. Walka została zakontraktowana w formule K-1.

Właśnie trwa konferencja, którą możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz także:

Murański pokazał trening ojca: Wraca do sprawności niezniszczalnego gościa sprzed 10-15 lat! Jacek Murański zaskoczy?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Jacka oraz Mateusza Murańskiego. Drugi wspomniany postanowił w mediach społecznościowych udostępnić fragment z treningu ojca. ”Muran” zapewnia, że jego ojciec powoli wraca do sprawności niezniszczalnego człowieka sprzed 10-15 lat.

Israel Adesanya o gwizdach kibiców na jego walce na UFC 276: Oni wszyscy byli pijani, nie wiedzą co to walka! Co wy na to?

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya wypowiedział się o gwizdach kibiców, którzy w dosadny sposób zareagowali na jego walkę na minionej gali UFC 276 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis