MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Pierwsza decyzja na gali w Arenie Gdynia – Millu wypunktował Jędruszczaka!

PRIME SHOW MMA 2: Pierwsza decyzja na gali w Arenie Gdynia – Millu wypunktował Jędruszczaka!

W kolejnej walce gali PRIME Show MMA 2, która odbywa się w Arenie Gdynia zmierzyli się Mateusz “Millu” Mil i Mikołaj Jędruszczak. Lepszy w klatce okazał się Millu.

Milu

W pierwszej rundzie Millu i Jędruszczak najpierw rozważnie podchodzili do umiejętności swojego rywala, ale w pewnym momencie Mateusz Mil trafił Jędruszczaka, powalił go na matę i zasypał nawet gradem ciosów. Jędruszczak jednak przetrwał nawałnicę i zdołał dotrwać do drugiej odsłony.

W drugiej rundzie znowu przewagę miał Millu. Tym razem zapunktował dzięki sprowadzeniu Jędruszczaka na plecy, zdobyciu dosiadu i dominacji nad rywalem. Druga odsłona ponownie dla Mateusza Mila.

Trzecia runda zaczęła się zaskakująco, bowiem to Jędruszczak trafił Mila, obalając go na matę i zyskując przewagę. W pewnym momencie Jędruszczak zdobył nawet dosiad, ale nic z niego nie wyniknęło. Mało tego, został nawet z dosiadu zepchnięty i przesweepowany. Wówczas to Mil zyskał przewagę. Jednak do końca trzeciej odsłony nic więcej się nie wydarzyło i ostatecznie starcie to zostało zakończone decyzją sędziów na korzyść Milla.

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis