MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Niedoszły rywal Pudziana chętnie zastąpi Reda!

PRIME SHOW MMA 2: Niedoszły rywal Pudziana chętnie zastąpi Reda!

Spore zaskoczenie! Jak widać nie brakuje chętnych, aby zastąpić Ernesta ”Reda” Ivandę, który miał dziewiątego lipca zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Były prezenter trafił do szpitala, więc jego start jest niemożliwy. W tym momencie freakowa organizacja pracuje nad nowym przeciwnikiem Piotra Kaluskiego. Niewykluczone, że poznamy go w poniedziałek podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2.

Red

”Red” w mediach społecznościowych poinformował, że trafił do szpitala. Wstępna diagnoza to udar niedokrwienny mózgu.

Wczoraj po treningu podczas jazdy samochodem poczułem zdrętwienia w rękach i nogach. Silne zawroty głowy spowodowały, iż wyglądałem w szpitalu. Wstępna diagnoza: Udar niedokrwienny mózgu, zdrętwienie lewej strony mojego ciała. Zostanę tu około 8 dni. Będę was na bieżąco informował o moim stanie zdrowia!

Zawodowiec chętny na walkę w freakowej organizacji!

W tym momencie trwają poszukiwania nowego przeciwnika Piotra Kaluskiego. Co ciekawe na profilu PRIME SHOW MMA głos postanowił zabrać zawodowiec – Quentin Domingos (7-2). Niedoszły rywal Mariusza Pudzianowski chętnie zastąpi ”Reda”.

”Ruskov” swój jedyny pojedynek w organizacji KSW odnotował pod koniec sierpnia 2020 roku, gdy zmierzył się z debiutującym wtedy Izu Ugonohem. Były pięściarz potrzebował 2 minut i 22 sekund na zwycięstwo przed czasem.

Od tego czasu Domingos odnotował dwa zwycięstwa. Quentin przed czasem odprawił, kiedyś świetnego zawodnika… Antonio Silve. W tym momencie ”BigFoot” walczy na całym świecie, ale nie wygląda to dobrze. Brazylijczyk ostatni raz wygrał w 2015 roku. Od tego czasu doznaje kolejnych przegranych przez nokaut.

Zobacz także:

Włodarczyk vs Szpilka w KSW? Andrzej Wasilewski: To tak jakbyś mistrzów tańca sprawdzał w rzutkach

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk jest już na wolności. O wyjściu pięściarza z aresztu poinformował promotor Andrzej Wasilewski. W sieci natomiast rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej walki Włodarczyk vs Szpilka w KSW.

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Czy mistrz wagi średniej Israel Adesanya przegra z Jaredem Cannonierem na dzisiejszej gali UFC 276? Według wielu specjalistów i kibiców jest to raczej niemożliwe, ale jak doskonale wiemy, w MMA nie można skreślać nikogo. Tym bardziej, jeśli stawia na Ciebie muzyk Drake.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis