MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek okopał nogę Kaluskiego aż “Ochroniarz Oszusta z Tindera” nie był w stanie ustać

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek okopał nogę Kaluskiego aż “Ochroniarz Oszusta z Tindera” nie był w stanie ustać

W następnej walce gali PRIME Show MMA 2 w Gdyni kibice zobaczyli kolejny pojedynek o znaczącej różnicy wagowej. Tym razem na przeciwko siebie stanęli Marcin Wrzosek i Piotr “Ochroniarz Oszusta z Tindera” Kaluski.

Wrzosek

Walka ta zakontraktowana była na zasadach K-1 w dużych rękawicach. Pojedynek ten przebiegał dokładnie tak, jak wielu go typowało. Polski Zombie obskakiwał rywala, zadając mu co chwilę ciosy, a Kaluski czekał cierpliwie na swoją szansę, by odpalić mocny cios, który zachwieje Wrzoskiem.

W drugiej rundzie Polski Zombie tak okopał nogę Kaluskiego, że ten nie był w stanie ustać na tę okopywaną nogę. Marcin Wrzosek odniósł zatem zwycięstwo przez TKO w drugiej rundzie i jak sam zapowiedział w klatce – przejmuje teraz biznes ochroniarzy!

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis