MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Maciej Rataj wypunktował Vandalka, który był zły, że ten łapie go za nogę

PRIME SHOW MMA 2: Maciej Rataj wypunktował Vandalka, który był zły, że ten łapie go za nogę

W kolejnej walce gali PRIME Show MMA 2, która odbywa się w Gdyni zmierzyli się Maciej Rataj i “Vandalek”. Pojedynek ten zakontraktowany został na zasadach K-1.

Rataj

W pierwszej rundzie kibice oglądali wyrównany pojedynek, w którym obie strony trafiały rywala i szukały swoich szans. Maciej Rataj natomiast zwrócił uwagę sobą poprzez łapanie nogi rywala przy jego próbie kopnięć, czego nie można robić w walkach na zasadach K-1.

Druga runda była podobna do pierwszej, ale w tej odsłonie Vandalek otrzymał cios w krocze i miał też pretensje o to, że Rataj przechwytuje jego nogę przy kopnięciu, za co otrzymał reprymendę od sędziego, bowiem Rataj robiąc to od razu wyprowadzał cios, co jest już legalne w walce w K-1 i dlatego szybko nauczył się to robić.

W trzeciej rundzie Rataj otrzymał od sędziego drugie ostrzeżenie za łapanie rywala za nogę bez zadawania ciosu. Mimo to, w walce wyglądał na stronę, która przeważała w tej konfrontacji i tak to też widzieli sędziowie.

Ci przyznali wygraną Macieja Rataja i to większościową decyzją sędziów

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis