MMA PLPrime Show MMAPPV PRIME SHOW MMA 2: To już dzisiaj! Gdzie oglądać? Transmisja online stream w internecie

PPV PRIME SHOW MMA 2: To już dzisiaj! Gdzie oglądać? Transmisja online stream w internecie

Już dzisiaj odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 2! Kibice będą mieli okazję zobaczyć prawdziwe freak fighty. Kiedy odbędzie się wydarzenie? Gdzie oglądać transmisję PPV z eventu? Czy są dostępne bilety? Jak wygląda karta walk? Na wszystkie powyższe pytania odpowiemy w tym artykule!

PRIME SHOW MMA 2: Bilety na galę wciąż dostępne! Ceny wejściówek - ile kosztują? (na piątek)
Foto: PRIME SHOW MMA

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ!

W najbliższą sobotę w Gdyni odbędzie się druga edycja gali PRIME SHOW MMA. Tym razem w walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Starcie pomiędzy nimi będzie zwiastowało MMA na najwyższym poziomie.

PRIME SHOW MMA 2: Kiedy gala – data?

Doszło do wielu perturbacji kadrowych przed wydarzeniem, ponieważ Marcin Wrzosek miał zmierzyć się z “Arabem”, ale ten z powodów zdrowotnych nie może wystąpić na gali. “Polish Zombie” podejmie za o ogromnego Piotra Kałuskiego, znanego jako “Ochroniarz oszusta z Tindera”.

Łącznie zobaczymy walki trzech olbrzymów. Kolejnym będzie znany już w Polsce “Bombardier”, który zmierzy się ze “Stiflerem”. “Hecman” z kolei zawalczy z “Ambro”.

Gdzie oglądać PPV – transmisja w internecie

Jednakże mamy nadzieję, że tym razem dojdzie do walki Adama Soroko, a podejmie on Pawła Tyburskiego w walce w K-1 na małe rękawice. Bardzo ciekawie zapowiada się też występ “Bagiety”, który ma wiele do wyjaśnienia z Jasiem Kapelą. Jednak zanim dojdzie do ich walki, Gorzelańczyk podejmie Jana Pateckiego.

Kapela zawalczy z Konradem “Skolimem” Skolimowskim. Kolejnymi starciami gali są: Dominika Rybak – “Klaudusek”, Mateusz Mil – Mikołaj Jędruszczak.

Galę PRIME SHOW MMA 2 można oglądać tylko w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ. Cena transmisji zaczyna się już od 29,99 zł.

Ceny biletów – czy są dostępne?

Event można zobaczyć także na żywo na hali w Gdyni. Ostatnie bilety na wydarzenie dostępne są na stronie eventim.pl. Ponadto, ceny wejściówek wahają się od 100 zł do 250 zł na trybunach oraz od 300 zł do 1000 zł na płycie. Na obecną chwilę dużo biletów jest jeszcze dostępnych.

PRIME SHOW MMA 2: Karta walk – kto walczy?

Pełna karta walk PRIME MMA 2 dostępna jest W TYM ARTYKULE.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis