MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Dominika Rybak zjadła Kapuśniak i odprawiła w drugiej rundzie

PRIME SHOW MMA 2: Dominika Rybak zjadła Kapuśniak i odprawiła w drugiej rundzie

Za nami tym razem jedyna walka kobiet zakontraktowana na galę PRIME Show MMA 2, która odbywa się właśnie w Arenie Gdynia. W klatce na przeciwko siebie stanęły Dominika Rybak i Klaudia “Klaudusiek” Kapuśniak. Ich starcie odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Rybak

Starcie przebiegało pod dyktando Dominiki Rybak, która niektórymi wysokimi kopnięciami wzbudzała zaskoczenie kibiców. Rybak była stroną dominującą, która nawet spowodowała liczenie Klaudii Kapuśniak w pierwszej odsłonie.

W drugiej odsłonie Rybak ruszyła z serią ciosów na Kapuśniak i sprawiła, że ta padła na matę klatki i nie była w stanie kontynuować pojedynku.

Dominika Rybak pewnie wygrywa z Klaudią Kapuśniak na PRIME Show MMA 2!

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis