MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Bilety na galę wciąż dostępne! Ceny wejściówek – ile kosztują?

PRIME SHOW MMA 2: Bilety na galę wciąż dostępne! Ceny wejściówek – ile kosztują?

PRIME SHOW MMA 2: Bilety na galę wciąż dostępne! W tym artykule przedstawimy, jaka jest cena wejściówek na galę. W walce wieczoru całego wydarzenia zmierzą się Grzegorz “Szuli” Szulakowski oraz Norman Parke. Ile kosztują bilety?

PRIME SHOW MMA 2: Bilety na galę wciąż dostępne! Ceny wejściówek - ile kosztują? (na piątek)
Foto: PRIME SHOW MMA

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ!

Jedenaście emocjonujących pojedynków, w tym starcie bokserskie, walki w MMA oraz w K-1 w małych rękawicach. To wszystko czeka kibiców, którzy będą śledzić PRIME SHOW MMA 2. Pierwsza gala nie była na pewno sukcesem pod względem sprzedaży biletów. Jak to będzie wyglądało przy drugiej edycji?

Z pewnością świetnie zapowiada się walka “Szuliego” z Normanem Parke, gdzie obaj na pewno zaprezentują MMA na najwyższym poziomie. Do Polski wróci również “Bombardier”, który po nokaucie od Pudziana będzie chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw. Teraz rywalem Senegalczyka będzie “Stifler”.

Ponadto miejmy nadzieję, że tym razem dojdzie do starcia Adama Soroko. Były zawodnik The War skrzyżuje rękawice z Pawłem Tyburskim. Co ciekawe, będziemy mieli okazję oglądać także byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska. “Polish Zombie” zawalczy z ogromnym Piotrem Kałuskim, znanym jako “Ochroniarz oszusta z Tindera”.

PRIME SHOW MMA: Bilety dostępne! Cena, ile kosztują?

Event oczywiście można zobaczyć w transmisji PPV, ale także na żywo na hali w Gdyni. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie eventim.pl. Ponadto, ceny wejściówek wahają się od 100 zł do 250 zł na trybunach oraz od 300 zł do 1000 zł na płycie. Na obecną chwilę dużo biletów jest jeszcze dostępnych.

Oto, jak w piątek o godz. 10:00 prezentuje się dostępność biletów na hali w Gdyni. Trzeba przyznać, że na około dzień przed wydarzeniem do wypełnienia jest jeszcze ok. 15-20 % Areny Gdynia. PRIME SHOW MMA 2: Bilety powoli się kończą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis