MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Ambro wygrywa z Hecmanem, bo… lekarze nie pozwolili mu wyjść do drugiej rundy

PRIME SHOW MMA 2: Ambro wygrywa z Hecmanem, bo… lekarze nie pozwolili mu wyjść do drugiej rundy

Za nami kolejna walka gali PRIME Show MMA 2, która odbywa się w Arenie Gdynia. Tym razem w walce na zasadach boksu zmierzyli się Jakub “HeCmAn” Rygiel i Dawid “Ambro” Ambroziak.

PRIME SHOW MMA 2

Warto zaznaczyć, że różnica wagi między tymi zawodnikami wynosiła ponad 70 kilogramów. To naturalnie sprawiało to, iż Ambro zyskiwał w tej walce na szybkości, a Hecman jak zadawał ciosy, to widać je było kilka sekund przed ich zadaniem. To sprawiało, że Ambroziak miał przewagę nad Hecmanem. W pewnym momencie pierwszej rundy mocno trafił w szczękę Rygiela, co ten ewidentnie odczuł.

Starcie to zostało przerwane między pierwszą a drugą rundą. Lekarze nie dopuścili Hecmana do drugiej odsłony. Podobno nie był w stanie logicznie odpowiedzieć na pytania lekarzy w przerwie między rundami.

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis