MMA PLDon KasjoPRIME SHOW: Don Kasjo do końca chciał ratować walkę ”Stiflera”! Jest nagranie z kulis!

PRIME SHOW: Don Kasjo do końca chciał ratować walkę ”Stiflera”! Jest nagranie z kulis!

Za nami premierowa gala Prime Show MMA. Kibice zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie nie powinni być zawiedzeni, gdyż wydarzenie przyniosło sporo emocji.

Don Kasjo Prime Show MMA

Debiutancka gala obfitowała w szybkie walki, których przebieg ciężko było przewidzieć. W 12 pojedynkach oglądaliśmy wszystko, co powinno być na prawdziwej frakowej gali. Były starcia pań rodem spod Żabki, była walka o podłożu światopoglądowym zakończona sensacyjnym zwycięstwem Jasia Kapeli. Nie zabrakło także pojedynków o wysokim poziomie sportowym, jak starcie Pawła Tyburskiego z Łukaszem Lupą.

Karta walk, która mogła być jeszcze dłuższa, gdyby Ziemowit Kossakowski pokonał Jana Kapelę i skrzyżował pięści z Kamerzystą, została niespodziewanie okrojona. Na ostatnią chwilę z walki wypadł Adam Soroko, który miał zmierzyć się ze Stiflerem. Brak pojedynku był dla Damiana ogromnym zawodem, o czym opowiedział w wywiadzie dla naszego portalu.

Kasjo szuka zastępstwa

Organizacja do ostatniego momentu starała się znaleźć zastępstwo dla Stiflera. Na poniższym nagraniu widać jak Don Kasjo, który w trakcie gali łączył rolę zawodnika i organizatora, szuka rywala dla Damiana. Jak się okazuje, na trybunach był chętny do podjęcia wyzwania.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis