MMA PLMirosław OknińskiPRIME: Okniński nowym zawodnikiem freakowej organizacji! Syn trenera wskazał rywali!

PRIME: Okniński nowym zawodnikiem freakowej organizacji! Syn trenera wskazał rywali!

Spore zaskoczenie. Przed extra fightem PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu zobaczyliśmy w studiu nowego zawodnika freakowej organizacji. Został nim Adam Okniński. Już niebawem poznamy przeciwnika syna legendarnego trenera. Adam wspomniał z kim może zawalczyć i kto byłby odpowiedni.

Adam to przede wszystkim zawodnik zawodowy. Okniński ma dłuższą przerwę jeśli chodzi o starty. O jego powrocie mówiło się od dłuższego czasu.

32-latek ostatni pojedynek stoczył w 2015 roku, gdy niespodziewanie doznał drugiej przegranej w karierze. W 50-sekund poddał go Krzysztof Pietraszek.

Adam Okniński zawalczy w PRIME!

To już pewne! Adam Okniński następny pojedynek stoczy w organizacji freakowej. Niebawem poznamy jego przeciwnika.

Syn uznanego trenera wyznał, że mówiło się o jego potencjalnym starciu z… Bombardierem! To nie koniec, bo Adam bierze pod uwagę potencjalne starcie z Alanem Kwiecińskim. Okniński chciałby dać mu lekcję pokory, bowiem ”Alanik” obrażał jego klub.

Zobacz także:

Mateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali High League 5 w Łodzi? Wymowny wpis ”Murana” pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kolejny event freakowej organizacji odbędzie się dziesiątego grudnia w Atlas Arenie.

Nieudany powrót Andrzeja Wawrzyka! Pięściarz ciężko znokautowany już w 2 rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Andrzej Wawrzyk (33-2, 19 KO) po sześciu latach wrócił na ring zawodowy. Nastąpiło, to na dzisiejszej gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. Zawodnik wagi ciężkiej nie będzie tego starcia wspominał dobrze… Wawrzyk już w drugiej rundzie został ciężko znokautowany z rąk Michała Bołoza (4-4-2, 4 KO). Bołoz tym samym odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis