MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 6: Tarzan po szalonej walce wygrywa z Soroko!

PRIME 6: Tarzan po szalonej walce wygrywa z Soroko!

Za nami jedna z najważniejszych walk całej gali PRIME 6: PREMIUM, która odbywa się dzisiaj w Arenie w Toruniu. Tym razem w walce na zasadach MMA rękawice skrzyżowali Mateusz „Tarzan” Leśniak i Adam Soroko.

Soroko

Faworytem tego starcia i to zdecydowanym faworytem był Tarzan, którego formę kibice mogli w jakimś nawet minimalnym stopniu przewidzieć, natomiast tego, co pokaże w klatce Soroko, nikt nie był w stanie przewidzieć.

Tarzan był zawodnikiem zdecydowanie cięższym i już po gabarytach widać było, że Soroko czeka bardzo ciężkie wyzwanie. I faktycznie tak było, Tarzan bardzo szybko obalił Soroko, ten próbował ratować się desperackimi ciosami z dołu, ale cięższy rywal go ustabilizował, dociskał do ziemi, aż w końcu zdobył najpierw półgardę,, a potem spróbował zdobyć dosiad. Tego jednak Tarzanowi nie udało się zrobić i walka wróciła do stójki po decyzji sędziego.

Po wznowieniu walki Soroko nie trafił latającym kopnięciem, przez co przewrócił się na macie, a Tarzan przejął inicjatywę. W pewnym momencie Soroko próbował wydostać się z dołu i przejąć głowę Tarzana, ale ten zachował spokój, zrzucił rywala z siebie i dobił go ciosami na ziemi.

Tarzan wygrywa zatem z Soroko przez TKO w pierwszej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis