MMA PLPrime Show MMAPRIME 6: Ojciec Wiewióra zadebiutuje w freak fightach! Rywalem Jacek Murański?

PRIME 6: Ojciec Wiewióra zadebiutuje w freak fightach! Rywalem Jacek Murański?

Dwudziestego pierwszego października w Toruniu odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 6. Wczoraj freakowa organizacja ogłosiła nowego uczestnika. Jest to dość duże zaskoczenie, bowiem swój debiut odnotuje ojciec mistrza FAME MMA – Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki. Już niebawem poznamy jego przeciwnika. 

Wiewiór

Organizacja ogłosiła, że na najbliższym evencie zobaczymy dwanaście pojedynków – w tym zobaczymy 11 debiutantów. 

Na tej samej gali swój kolejny pojedynek stoczy Jacek Murański, który będzie szukał pierwszego zwycięstwa. Czy to on będzie rywalem Macieja Wiewiórki? Tego nie możemy wykluczyć.

54-latek ostatni pojedynek stoczył pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Jóźwiaka. Prezes Fight Exclusive Night po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. 

Maciej Wiewiórka w PRIME!

Wczoraj organizacja PRIME SHOW MMA poinformowała o nowym freak fighterzy, który zadebiutuje na najbliższej szóstej edycji w Toruniu. Będzie nim ojciec mistrza FAME MMA – Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

STARY WIEWIÓR 🔥 LET’SSS GO! 😎 Nadszedł czas na ogłoszenie pierwszego zawodnika, który wystąpi 21 października na PRIME 6: PREMIUM. Macieja powinniście kojarzyć z jego znakomitych wywiadów, których udzielał różnym redakcjom, zawsze będąc blisko swojego syna i wspierając go! 🫶🏼 W tym przypadku mówimy dosłownie, że ojciec idzie w ślady syna. Jego ruchy, sposób mówienia, poczucie humoru i charyzma to odzwierciedlenie juniora – jesteśmy pewni, że ten świat nie jest mu obcy. Jego doświadczenie przed kamerą jest niezaprzeczalne, ale teraz przygotowuje się do zupełnie nowego wyzwania – walki we FREAK FIGHTACH! 💪🏼 Jego syn Maksymilian to podwójny mistrz innej federacji. Jasne, że talent pozostaje w rodzinie, ale czy STARY WIEWIÓR pójdzie w ślady juniora i będzie miażdżył swoich przeciwników na drobne orzechy? 🤔🐿 Chcemy Was również poinformować, że sprzedaż biletów ruszy dopiero w poniedziałek o godzinie 18:00. Jednak nie musicie się martwić, każdy będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby kupić bilet i oglądać PRIME w potężnej odsłonie! 🌟

PRIME 6: PREMIUM
21.10.2023
ARENA TORUŃ

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis