MMA PLPiątkowskaPRIME 5: To się dzieje naprawdę… Ewa Piątkowska zmierzy się z mężczyzną!

PRIME 5: To się dzieje naprawdę… Ewa Piątkowska zmierzy się z mężczyzną!

No to zaskoczenie… Organizacja PRIME SHOW MMA postanowiła odsłonić kolejne karty przed piątą edycją, która pierwszego lipca odbędzie się we Wrocławiu. Ewa Piątkowska stoczy swoją drugą walkę w freakowej organizacji. Była mistrzyni świata w boksie skrzyżuje rękawice z… mężczyzną. ”Tygrysica” już w przeszłości zapewniała i apelowała o taki pojedynek. Co ciekawe przy tym zestawieniu będzie około 70 kilogramów różnicy.

Piątkowska

W main evencie zobaczymy walkę w formule bokserskiej. Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński zmierzy się z uznany fighterem Dominikiem Zadorą. ”Japoński Drwal” stoczy pierwszą walkę w freak fightach. Zadora to przede wszystkim uznany kick-boxer w naszym kraju. Fanom środowiska freakowego może być znany z mocnych wymian słownych z Murańskimi.

Piątkowska jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych weszła w dyskusję z Jakubem Lasikiem. Tam również była rozmowa o takim potencjalnym zestawieniu. Pisaliśmy o tym [TUTAJ]

Nowe ogłoszenie!

Kontrowersyjne zestawienie – to na pewno… Ewa Piątkowska została wysłuchana i już na PRIME SHOW MMA 5 zmierzy się z mężczyzną. ”Tygrysica” w formule bokserskiej zmierzy się z ”Puszbarberem”. 

PUSZBARBIE VS PIĄTKOWSKA  Uwielbiamy Was zaskakiwać, więc tak jest i tym razem!  Będzie to starcie kontrastów, walka pomiędzy spooorym doświadczeniem i techniką, a młodością i siłą. Jesteśmy pewni, że walka zapadnie na zawsze w historii Polskich FREAK FIGHTÓW

Wiele rywalek odmówiło walki Ewie, frustracja mistrzyni doprowadziła do tego, że postanowiła wyzywać do walki facetów. Jedyny, który odpowiedział to Puszek. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, w dużych rękawicach. Różnica wagi w tym zestawieniu to ok. 70kg

Przypomnijmy, że to nie pierwsze takie zestawienie w Polsce. Do dwóch walk kobiety z mężczyzną doszło na gali MMA VIP.

Zobacz także:

Paweł Pająk obronił pas w Tajlandii! Polak już w pierwszej rundzie znokautował rywala! [WIDEO] Oglądaliście?

Kolejne zwycięstwo Pawła Pająka! Trzeba przyznać, że wygląda to coraz lepiej i nasz reprezentant co ważne robi postępy. Pająk wczoraj udanie obronił pas na terenie Tajlandii. Oczywiście w narożniku, aby pomóc i wesprzeć brata pojawił się znany podróżnik i uczestnik gal freakowych – Piotr Pająk.

Zmienne szczęście zawodników KSW w Zagrzebiu! Erslan demoluje rywala, ”Nitro” znokautowany! [WIDEO] Widzieliście?

W niedzielę w Chorwacji, a dokładnie w Zagrzebiu odbyła się gala Fight Nation Championship 11, a w karcie walk pojawiło się paru obecnych i byłych zawodników KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis