MMA PLNajnowszePaweł JóźwiakPRIME 5: Paweł Jóźwiak stoczy dwie walki jednego wieczoru? Tylko 30 minut przerwy!

To będzie szalony wieczór w wykonaniu Pawła Jóźwiaka? Prezes Fight Exclusive Night podczas pierwszej konferencji PRIME SHOW MMA 5 apelował do freakowej organizacji. Paweł chce stoczyć pierwszego lipca dwa pojedynek –  Jóźwiak najpierw skrzyżuje rękawice z Jackiem ”Muranem” Murańskim. Przerwa? 30 minut i starcie z Ernestem ”Redem” Ivandą.

Jóżwiak

Kasjusz Życiński od razu zaznaczył, że muszą porozmawiać z całym zarządem, bowiem nie chcą podobnej sytuacji, która miała miejsce na gali FAME MMA. Mowa oczywiście o tym, że Amadeusz ”Ferrari” Roślik miał stoczyć dwie walki jednego wieczoru.

Będą dwie walki jednego wieczoru?

Drugim przeciwnikiem prezesa Fight Exclusive Night byłby Ernest ”Red” Ivanda.

Cała konferencja poniżej:

O debiucie ”Reda” mówiło się już od dłuższego czasu. W pewnym momencie mówiło się nawet o potencjalnej walce Ernesta z ”L Pro” na FAME MMA, bowiem w mediach nie brakowało mocnej wymiany słów. Była też próba zestawienia Ernesta z Piotrem ”Byłym Ochroniarzem Oszusta z Tindera” Kałuskim na PRIME SHOW MMA 2. Ostatecznie ”Red” wypadł z pojedynku z powodów zdrowotnych.

Jeden z właścicieli organizacji KSW Maciej Kawulski udzielił wywiadu mediom, gdzie wyjaśnił sytuację z Marianem Ziółkowskim oraz przedstawił potencjalną rekompensatę.

Artur Szpilka po znokautowaniu Pudziana: Nie czułem nic! Widzieliście?

Artur Szpilka (3-0) wytrzymał początkowy napór Mariusza Pudzianowskiego (17-9-1 N/C), a następnie ciężko znokautował zmęczonego rywala. Posłuchajcie, co “Szpila” miał do powiedzenia po swojej trzeciej wygranej w MMA.