MMA PLPrime Show MMAPRIME 4: Zusje rozniosła Esmeraldę. Godlewska dotknęła swojego nosa i nie chciała już walczyć

PRIME 4: Zusje rozniosła Esmeraldę. Godlewska dotknęła swojego nosa i nie chciała już walczyć

W drugim co-main evencie gali PRIME 4: Królestwo oglądaliśmy druga walkę kobiet. Tym razem na przeciwko siebie stanęły Kamila “Zusje” Astafieva i Monika “Esmeralda” Godlewska. Starcie to zakontraktowane było na zasadach K-1.

Zusje

Faworytka w tej walce była jedna – była nią Zusje i widać to było w klatce.

Zusje szybko zaczęła przeważać nad mało mobilną Godlewską, raz doprowadziła do liczenia, a kiedy sędzia dugi raz chciał ją liczyć, to ta się poddała. Godlewska miała dosyć otrzymanych ciosów i poddała się widząc, że nie ma szans z naporem Zusje.

Zobacz także:

Dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Denis Załęcki w następnym pojedynku stanie przed jeszcze większym wyzwaniem? Tego nie można wykluczyć, bowiem Artur Ostaszewski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyznał, że Daniel Omielańczuk dostał propozycję walki z ”Bad Boyem”.

Król syntholu przeszedł operację! Bicepsy nie wytrzymały, będzie debiut w MMA?

Jest duży problem! O potencjalnym debiucie Szymona Komandosa mówi się już od dłuższego czasu, lecz w tej sytuacji widzowie/fani ”Króla Syntholu” będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Szymon jest po poważnej operacji. Tym samym jego debiut w mieszanych sztukach walki nie nastąpi tak szybko jak wielu mogło się spodziewać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis