MMA PLPrime Show MMAPRIME 4: Skolim skończył w pierwszej rundzie Księciunia

PRIME 4: Skolim skończył w pierwszej rundzie Księciunia

Za nami trzecia walka gali PRIME 4: Królestwo, która odbywa się w Netto Arenie w Szczecinie. Kibice zgromadzeni na trybunach oglądali tym razem pojedynek muzyków, w którym zmierzyli się Konrad “Skolim” Skolimowski i Emil “Księciunio” Bayer.

PRIME 4

W pierwszej rundzie obaj zawodnicy agresywnie wymienili się ciosami w stójce, a po tej wymianie Księciunio zdołał obalić Skolima i zyskał bardzo dobrą pozycje dominującą. Jednak ze względu na jego pasywność, sędzia podniósł walkę do stójki.

Po wznowieniu walki, Skolim trafił Księciunia sierpem, ten złożył się i padł na matę, a tam Skolimowski dokończył dzieła zniszczenia. Wygrana Skolina w pierwszej rundzie przez TKO!

Zobacz także:

Dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Denis Załęcki w następnym pojedynku stanie przed jeszcze większym wyzwaniem? Tego nie można wykluczyć, bowiem Artur Ostaszewski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyznał, że Daniel Omielańczuk dostał propozycję walki z ”Bad Boyem”.

Król syntholu przeszedł operację! Bicepsy nie wytrzymały, będzie debiut w MMA?

Jest duży problem! O potencjalnym debiucie Szymona Komandosa mówi się już od dłuższego czasu, lecz w tej sytuacji widzowie/fani ”Króla Syntholu” będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Szymon jest po poważnej operacji. Tym samym jego debiut w mieszanych sztukach walki nie nastąpi tak szybko jak wielu mogło się spodziewać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis