MMA PLPrime Show MMAPRIME 3: To była pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej! Kamerzysta rozbija Lasika!

PRIME 3: To była pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej! Kamerzysta rozbija Lasika!

Za nami ostatnia walka gali PRIME 3: Street Fighter, która odbyła się właśnie w Radomiu. Ostatnim starciem był pojedynek w budce telefonicznej, tak w budce telefonicznej, w którym zmierzyli się Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak i Kuba Lasik.

PRIME 3

To była bardzo niecodzienna walka. Wystarczy jedynie rzut oka na arenę tej walki:

Już w budce telefonicznej lepszy okazał się Kamerzysta. Zawodnicy oddzieleni od siebie o kilka centymetrów nie mieli przestrzeni na ucieczkę, więc wygrał ten, który wytrzymał większą ilość ciosów.

Wytrzymalszy był Kamerzysta, ale nie było to wielkie wyzwanie, bo nie przyjął on wielu ciosów. Te przyjmował Lasik, którego Kamerzysta częstował łokciami w twarz i potem uderzał w łopatkę z góry. Lasik nie miał żadnych szans w tej walce.

KOMPLET WYNIKÓW GALI PRIME 3: STREET FIGHTER DO SPRAWDZENIA TUTAJ -> PRIME 3: wyniki na żywo. Sprawdź jak w klatce poradził sobie dziennikarz MMA.PL

Zobacz także:

Khalidov o freakowych konferencjach: Tam jest zły przekaz! To źle świadczy o społeczeństwie!

Mamed Khalidov (35-8-2) w podcaście Żurnalisty wypowiedział się o tak zwanych dymach, które mają miejsce na konferencjach freakowych organizacji. Khalidov zapewnia, że jest to zły przekaz i nie jest kompletnie tego fanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis