MMA PLPrime Show MMAPRIME 3: Pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej! Zmierzy się w niej Kamerzysta!

PRIME 3: Pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej! Zmierzy się w niej Kamerzysta!

Tego się nikt nie spodziewał! Zawirowania związane z walką Kamerzysty doprowadziły do tego, że jako pierwszy w Polsce zawalczy w budce telefonicznej. Starcie odbędzie się bez limitu czasowego i  bez jakichkolwiek zasad. Rywalem Kamusia będzie kontrowersyjny influencer Kuba Lasik.

Kamerzysta

Początkowo Kamerzysta miał się zmierzyć z Ziemowitem Kossakowskim, lecz ten wypadł z karty walk PRIME 3. Wielu rywali odmówiło starcia z Łukaszem Wawrzyniakiem. Pojawił się jeden śmiałek Kuba Lasik. Bez problemu zgodził się na pojedynek bez żadnych zasad i limitu czasowego. Starcie będzie trwało dopóki, któryś z nich padnie.

Kamerzysta może się pochwalić rekordem 1-0 we freakfightach, na PRIME 1 bez problemu znokautował byłego przyjaciela Kruszwila. Na tej samej gali debiutował również Lasik, który razem z Pazikiem walczył z Alanem Kwiecińskim w pierwszej w historii walce 2 vs 1. Alan zostawił serducho w klatce i duet Lasik&Pazik poległ.

Druga konferencja przed PRIME 3 odbędzie się już we wtorek 27 września w Warszawie. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 20 na kanale Youtube PRIME SHOW MMA.

PRIME 3: Street Fighter odbędzie się 1 października w Radomiu. Bilety są już dostępne w serwisie Eventim. Natomiast ppv jest dostępne na stronie: primemma.tv

Karta walk:

Pysia – Hornik
Pająk – Rutek (boks)
Kamerzysta – Lasik (budka telefoniczna)
Robalini – Bagietson
Dagmara – Dominika Rybak
McKsiąże – Kubaoxo 
Rataj – Ztrolowany
Olejnik – Vandalek (k-1)
Maluba – Wiolka
Cichy – Cios
Tarzan – Kajmano

[Informacja Prasowa]

Zobacz także:

Don Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował ostatni pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Do ich starcia doszło w co-main evencie sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Szpila” już w pierwszej odsłonie wygrał po kontuzji rywala.

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarz poczytnego portalu o sportach walki – MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę, jaką buduje na nadchodzącą galę PRIME 3: Street Fighter. Dla pasjonata sportów walki, który z MMA zrobił jedno ze źródeł zarobku będzie to debiut w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis