MMA PLPrime Show MMAPRIME 3: Paulina Hornik zasypuje gradem ciosów Martynę “Pysię” Zbirańską i wygrywa w pierwszej rundzie

PRIME 3: Paulina Hornik zasypuje gradem ciosów Martynę “Pysię” Zbirańską i wygrywa w pierwszej rundzie

Za nami oficjalna walka wieczoru gali PRIME 3: Street Fighter, która odbyła się w Radomiu. Pojedynkiem, który promował całe to wydarzenie była walka pań, gdzie na przeciwko siebie stanęły Paulina Hornik i Martyna “Pysia” Zbirańska.

PRIME 3

Lepsza w klatce okazała się Paulina Hornik. Wygrała ona przez TKO w pierwszej rundzie po tym, jak Pysia próbowała sprowadzić przeciwniczkę, ale zamiast zdobyć pozycję dominującą dała się dosiąść przez rywalkę.

Hornik mając przeciwniczkę na plecach zasypała ją gradem ciosów i zmusiła sędziego do przerwania pojedynku w pierwszej rundzie.

KOMPLET WYNIKÓW GALI PRIME 3: STREET FIGHTER DO SPRAWDZENIA TUTAJ -> PRIME 3: wyniki na żywo. Sprawdź jak w klatce poradził sobie dziennikarz MMA.PL

Zobacz także:

Khalidov o freakowych konferencjach: Tam jest zły przekaz! To źle świadczy o społeczeństwie!

Mamed Khalidov (35-8-2) w podcaście Żurnalisty wypowiedział się o tak zwanych dymach, które mają miejsce na konferencjach freakowych organizacji. Khalidov zapewnia, że jest to zły przekaz i nie jest kompletnie tego fanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis