MMA PLMichał CichyPRIME 3: Michał Cichy spoliczkował Ciosa na ważeniu! Znamy powód! [WIDEO]

PRIME 3: Michał Cichy spoliczkował Ciosa na ważeniu! Znamy powód! [WIDEO]

Michał Cichy już jutro zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Dziennikarz MMA.PL był zły na swojego najbliższego przeciwnika. Michał podczas ostatniego face to face przed walką postanowił spoliczkował Adriana Ciosa. Znamy też powód takiego zachowania.

Cichy

Michał Cichy to wieloletni reporter portalu MMA.pl, komentator sportowy i konferansjer. Do tej pory przekonaliśmy się jak radzi sobie z mikrofonem, ale jak sobie poradzi w walce w klatce? Dla Cichego będzie to debiut w MMA. Do tej pory mogliśmy go poznać na galach PRIME jako prowadzącego konferencje i ważenia oraz z przeprowadzania wywiadów po pojedynkach. Walka z Ciosem będzie też pierwszą w historii freakfightów, w której w szranki stanie dziennikarz.

Cichy spoliczkował rywala!

Michał Cichy nie wytrzymał podczas ostatniego face to face przed walką. Dziennikarz postanowił spoliczkować Adriana Ciosa. Powód? Cios mimo obietnic nie zrobił wymaganego limitu wagowego.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk mocno o Denisie Załęckim: Ja uważam, że tej kontuzji nie było! Widzieliście?

Daniel Omielańczuk (25-13-1) w rozmowie z portalem Mymma.pl wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki wystąpił w co-main evencie High League 4, gdzie zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Szpila” stoczył swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [01-02.10.2022] Będziecie oglądać?

Przed nami kolejny ciekawy weekend, podczas którego coś dla siebie znajdą zarówno fani MMA w wydaniu freakowym jak i czysto sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis