Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEFM SHOWNorman ParkePRIME 2: “Szuli” rywalem Normana Parke już 9 lipca w Gdyni! Pierwsza konferencja już 13 czerwca

PRIME 2: “Szuli” rywalem Normana Parke już 9 lipca w Gdyni! Pierwsza konferencja już 13 czerwca

Były pretendent do pasa KSW i trener wielu freakowych zawodników Grzegorz “Szuli” Szulakowski (9-4) stoczy niezapomniany bój z Normanem Parke na PRIME 2 w Gdyni już 9 lipca.

Parke

“Szuli” dał się poznać w świecie freakfightów jako charyzmatyczny trener wielu czołowych zawodników jak bracia Malczyńscy czy niepokonany Medusa. Sam ma za sobą bogatą karierę sportową. Walczył o pas mistrzowski KSW z Mateuszem Gamrotem. Walczył również z takimi zawodnikami jak Marian Ziółkowski.

Pierwsza konferencja przed PRIME 2 odbędzie się już 13 czerwca o godz. 20 w Warszawie. Konferencje przed pierwszą edycją gali PRIME już teraz są uznawane jako legendarne, tym razem nie będzie inaczej.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/primeshowmma. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier  vs Stifler
Marcin Wrzosek vs TBA
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik 
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs TBA

Zobacz także:

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Chcesz zostać nową gwiazdą w internecie? Możesz już wysłać zgłoszenie na casting MMA VIP!

Machina ruszyła! Już w tym momencie możecie zgłaszać się na casting organizacji MMA VIP. Dariusz Kosowski ogłosił nowy szalony pomysł. Będzie to szansa na znalezienie nowych postaci, które w przyszłości zostaną gwiazdami w internecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis