MMA PLPrime Show MMAPRIME 2: Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” wystąpi na gali w Gdyni!

PRIME 2: Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” wystąpi na gali w Gdyni!

Drugim ogłoszonym zawodnikiem zbliżającej się gali PRIME 2: Kosmos jest Jaś Kapela. Najbardziej kontrowersyjny przedstawiciel polskiej lewicy po raz drugi zamelduje się w klatce organizacji PRIME SHOW MMA. Skazywany na porażkę w debiucie, Kapela bez problemów zbił Ziemowita Piasta Kossakowskiego w pierwszej rundzie i zaszokował widzów oraz bukmacherów. Jaś dzięki tej walce wystąpił m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego. Teraz przed lewicowcem czeka cięższe wyzwanie, czy znów zwycięży?

Ochroniarz

Ochroniarz najsłynniejszego i kontrowersyjnego użytkownika Tindera zadebiutuje w MMA na gali PRIME 2: KOSMOS. „Oszust z Tindera” to jeden z największych hitów serwisu Netflix, najczęściej oglądany dokument na tej platformie oraz film, który znalazł się w TOP 10 w 92 krajach świata. W premierowy weekend zgromadził 50 milionów widzów, a aktualny wynik produkcji wynosi ponad 160 milionów.  Już 9 lipca, widzowie będą mogli zobaczyć walkę Piotra Kaluskiego- ochroniarza tytułowego Oszusta. Czy Piotr podczas konferencji zdradzi mocne szczegóły z czasów pracy z Simonem i czy potrafi obronić siebie, tak jak innych? Przeciwnika Piotra poznamy już niedługo.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. 

Aktualna karta walk:
Bombardier vs TBA
Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

Zobacz także:

Ferrari zapowiada powrót i pokazuje ręce po aferze maczetowej: Już niedługo to wyląduje na kogoś mordzie! Widzieliście?

Amadeusz Roślik na instagramie trenera Roberta Roszkiewicza pokazał ręce po aferze maczetowej. Popularny ”Ferrari” zapowiada powrót. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem można spodziewać się walki Amadeusza w organizacji FAME MMA. Czy będzie to kolejne starcie z Adrianem ”Polakiem” Polańskim? Tego nie można wykluczyć.

FAME MMA 14: Karta walk i rozpiska. Kto walczy?

FAME MMA 14: Rozpiska i karta walk. Kto walczy? Już jutro w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdźcie jak prezentuje się rozpiska tego wydarzenia. Kto walczy tym razem? Jak prezentuje się karta walk?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis